Sógornő kérdés?

Figyelt kérdés
Sógornőm nem szereti a kutyámat, de jön a férjem szülinapjára. Múltkor, mikor itt volt, a kutyám pórázon volt, de én szeretném, ha ő is kint lenne a bulin. Ha arra kér, hogy kössük meg a kutyát az jó, ha megkérdezem a többieket, hogy kit zavar a kutya és, ha a többség azt mondja, hogy nem zavarja, nem zárjuk el? Nagyon barátságos, játékos kutya, csak sógornőm félti a drága harisnyáját. Tejfakasztón is kint volt velünk 4 hónapja, akkor senkit nem zavart (most ugyanez a társaság lesz, plusz sógornőm).
2017. szept. 16. 16:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Két óra? Egész éjszakás program lesz..

Nem gyártottam elméletet és nem vagyok féltékeny. Mire legyek, arra, hogy ő max egy órát aludt hónapokig?

No comment..

Egész éjszakára láncra kötni vagy bezárni egy 5 hónapos kutyát állatkínzás úgy, hogy ugyanezt a társaságot nem zavarta a jelenléte a tejfakasztón.

2017. szept. 16. 19:59
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Rossz logika úgy gondolkodni, hogy ha a többi vendéget nem zavarja, akkor nem zárod el. A többi vendéget az sem zavarná, gondolom, ha elzárnád, de a sógornődnek jót tennél vele. Az lejött nekem a kommenteidből, hogy pikkelsz a sógornődre, de ha meghívod vendégségbe, akkor ez van. Azt is megteheted, hogy nem szereted, nem hívod meg, de akkor már nem lesz vele jó a kapcsolatod többet.
2017. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne állatkínzás egész éjszakára bezárni? Ha hidegebb van akkor a kutyáim egész éjjel a kazánházban vannak plusz a macskák is. És igen bezárom az ajtót. Van kaja pia meleg. Akkor ez is állatkínzás? Nem hiszem. Te utálod a sógornőd és itt nem a kutya a gond. Ha ennyire nem szereted akkor ne hívd meg, ne járj vele össze. Ez a kutya dolog csak egy buta kifogás. Nem állatkínzás egész éjszakára bezárni.
2017. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van kutyás rokonunk. Teljesen természetes, hogyha kinti (sütögetős) program van, akkor a kutya el van zárva.

Ha a sógornőd helyében lennék és szavazásra tennéd föl a kérdést, és utána kijelentenéd, hogy a kutya nem lesz elzárva/megkötve, mert kisebbségben maradtam a kérésemmel, no akkor én állnék fel és indulnék haza azonnal.

2017. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom sehova bezárni mert kinti kutyus,nincs olyan hely fásba fa van..ha nagyon hideg lesz, akkor az előszobában lesz a fekhelye am láncra kelleme kötni azt meg nem akarom.
2017. szept. 17. 04:42
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ne hívj vendégeket. Te komolyan ilyen buta vagy? Nem a sogornovel van itt a probléma, hanem veled.n
2017. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Én szeretem a kutyákat, mégis utálom ha rám ugrálnak. Nyilván ha olyan ruhában vagyok, akkor nem gond, de vendégségbe azért felöltözik az ember kicsit normálisabban, mint amikor mondjuk egy kölyökkutyával foglalkozik. A kölyköknek meg még amúgy is nagyon hegyes kis fogaik vannak, meg elég lököttek, volt, hogy nekem is kikapta a vadiúj nadrágomat. Szerintem is próbáld meg valahova elkeríteni addig. Ha kint kutya, akkor biztos van háza is, elég pedig lehet tenni ideiglenesen valami kerítésfélét akármiből. Nyilván a vendég az első.
2017. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%
Te kutyád, te házad, te szabályaid. Ha többeket is zavarna a kutya, alap, hogy elzárom, de egy ember nyafogása miatt tutira nem. Vegyen fel nadrágot amúgy.
2017. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ilyen egoista , mint te, ne hívjon vendégeket
2017. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok féltékeny! Mire, hogy én végigalszom az éjszakákat ő meg óránként kelt több hónapon keresztül?

2. Aki nadrágot hord az egy suttyó? Hát akkor fel kell világosítsalak, utálom a harisnyát és imádom a farmernadrágot. Ja és sok más nő is.

3. A férjem szülinapja lesz, ő hívja a vendégeket, nem én, csak felmerült, hogyha esetleg kérné, mint a múltkor, hogy kössük meg, mondhatok e neki nemet. Merthogy nem mindegy, hogy két órára vagy egész éjszakára kötöm láncra szegényt!

2017. szept. 17. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!