Sógornő kérdés?

Figyelt kérdés
Sógornőm nem szereti a kutyámat, de jön a férjem szülinapjára. Múltkor, mikor itt volt, a kutyám pórázon volt, de én szeretném, ha ő is kint lenne a bulin. Ha arra kér, hogy kössük meg a kutyát az jó, ha megkérdezem a többieket, hogy kit zavar a kutya és, ha a többség azt mondja, hogy nem zavarja, nem zárjuk el? Nagyon barátságos, játékos kutya, csak sógornőm félti a drága harisnyáját. Tejfakasztón is kint volt velünk 4 hónapja, akkor senkit nem zavart (most ugyanez a társaság lesz, plusz sógornőm).
2017. szept. 16. 16:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Jöjjön a sógornő harisnya nélkül? Nem tudnád összebarátkoztatni a kutyussal?
2017. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem lehet. Utálja. Pedig nekik is van kettő..vagyis nem őt utálja csak azt, hogy baba mellett van időm a kutyával is foglalkozni mert őneki nem volt semmire ideje és baromira irigy, hogy nekem nem hasfájos a babám. A kutyámra vetett utálata ebben mutatkozik meg. Szerinte el kéne adnunk, hogy spóroljunk a gyes alatti időre mikor mondtam neki, hogy jövő júliusban megyek vissza dolgozni. Merth a tápja meg az oltások.. a kutya az egy szívfájdalma, mert neki mindhárom gyerek hasfájós volt.

Mindig harisnyában van, télen-nyáron. Csóri kutyám egyszer kapott tőle, mikor köszönteni akarta, hogy "a drága harisnyám".

2017. szept. 16. 16:58
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

Az a nő mentálisan beteg lehet...

A kutyát meg nem zárnám el, jó eséllyel le se fogja a sógornőt tojni.

2017. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Én pedig nem kötném meg a kutyát, ha nem tetszik neki a dolog akkor otthon is lehet maradni. Vagyis indokolt esetben nyilván elzárnám a kutyát arra a fél napra, pl. ha rettegne a kutyáktól, de csak azért mert félti a harisnyáját meg mert irigy, nem tennék szívességet.
2017. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Az etikett szerint az urino mindig harisnyában van. Ha a kutya neveletlen és rá ugrál, az a te hibád, meg kellene nevelni azt az állatot. Az meg kimondottan bunkóság, higy ha ő kéri, hogy kösd meg, te vegigkerdezel mindenkit és a többség szava dönt. Ha egyvalakit zavar, akkor meg kell kötni.
2017. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Ha én utálom a kutyákat vagy félek tölük, akkor nem segít elviselni, hogy mást nem zavar.


Ha megkért(!!!!) arra, hogy a kutya addig legyen pórázon, akkor alapvetö dolog, hogy ennyit megteszel neki.

2017. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Én sem szeretem testközelből a kutyákat, és nagyon nem díjaznám, ha rám ugrálna, konkrétan elmennék haza, ha ezt órákig el kéne viselnem. Viszont én semmilyen kutyát, macskát nem szeretek magamon tudni, ha jól értem, neki a tiéddel van csak baja.

Igazából mindegy, hozzánk ha vendég jön, igyekszem mindent megtenni, hogy jól érezze magát. A kutyának se rossz addig, ha el van zárva pl a hátsó udvarba.

2017. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nevelem, de még kölyök. Nem ráugrott, hanem odament hozzá köszönni..

Én úgy gondoltam, ha a többséget nem zavarja, akkor a többség szava számít.

2017. szept. 16. 19:04
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

"Én úgy gondoltam, ha a többséget nem zavarja, akkor a többség szava számít."


Rosszul gondolod! Ha meghívsz valakit, akkor illik figyelembe venni a kérését, elvégre azt akarod, hogy jól érezze magát.


Ha "kiutálni" akarod a sógornöt, akkor meg ne itt kérj tanácsot, akkor csak símán legyél olyan bunkó, ahogy tervezed.

2017. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon szeretem a kutyáimat de nehogy már a kutya legyen az első ha vendéget hívok. Ha valaki fél a kutyától vagy nem szereti akkor bezárom őket. Semmi bajuk nem lesz. Te egy összeesküvés elméletet gyártottál ami szerintem egy hülyeség. Te vagy az aki féltékeny vagy a sógornődre. Milyen hülye duma a kutya csak köszönni akart. Persze jól összenyalogatta és ráugrált. És igen zárd be a kuyát arra a 2 órára. Semmi baja nem lesz. Nem azt kérte senki hogy éheztesd hetekig. Ja meg ez a szavazás is hülyeség. Biztos van aki osztja a kutyabezárós nézetet csak nem mer szólni ha magadtól nincs annyi eszed.
2017. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!