Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden anya beleszól az unoka...

Minden anya beleszól az unoka dolgaiba? Ti hogy birkóztok meg ezzel?

Figyelt kérdés
A babám 6hónapos s anyám folyton erőlteti, hogy válasszam le de én nem szeretném. Egyszerűen tudom, hogy mé szüksége van rám és a cuclijára.yu azonban mindennap folyton ithoni pépet akar neki adni (alma,répa,banán,krumpli) s ebből nemenged hiábamondom, hogy szerintem még nemkéne. Akárhogy tömi belé az ételt, a baba utánna 10percel akkor is követeli a megszokottat és ugyanannyit szopik mintha nmkapott volna mást. Folyton azt vágja, a fejemhez, hogy ugyse jó már a tejem (esténként már tápszert is kell kapnia mert beteg volt s nem ment a súllya), kevés, ha több foga lessz majd fájni fog, meg túlkövér vagyok s foggyak le. Ezeket mindennap elmondja mintha olyan jól esne halgatni a lesúlytó kritikát s mintha én nemtudnám. Mindketten a legjobbat akarjuk a gyereknek de máshogyan. Szerintem azonban ő az én picim s nekem kell ezt eldöntenem. Nálatok is mindenbe "besegít" az anyátok? Erőszakosak vagy van egy határ?
2010. máj. 26. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Meg meg sem szuletett a babam, anya megis mondta a magaet, hogy majd igy lesz meg ugy lesz es a konyvek semmit sem ernek es az orvosok is csak hazudnak. Egyszer nagyon kiakadtam ra, veszekedve kozoltem vele, hogy az en gyerekemet en fogom nevelni es ha nem lesz hajlando betartani az en szabalyaimat, akkor csak a felugyeletem alatt lathatja a gyereket. Par napi durcaskodas utan en bocsanatot kertem o pedig beismerte hogy igazam volt. Azota csak javaslatokat tesz, amit vagy elfogadok vagy nem.
2010. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy mit keres minden nap nálatok anyukád? És miért hagyod, hogy tömje a gyerekedet, ha te ezzel nem értesz egyet???
2010. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyukádnál laktok? Költözzetek el,ha pedig nem ne mászkáljon anyád naponta oda.

Ha vinni akar ezt azt szeretetből,amikor baba alszik téged kényeztessen...

2010. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!