Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miert nem lehet rossz...

Nekem miert nem lehet rossz napom?

Figyelt kérdés
Nem ertem a csaladomat. Nekik lehet rossz napjuk, de amint nekem rossz napom van, rossz kedvu vagyok, minden idegesit, o nemhogy beken hagynanak,hanem azt nezik, hogy hol kossenek belem,nekiallnak az embernek, hogy jaj de hisztis vagy, mindennel bajod van stb. Ilyenkor miert nem tudjak az embert bekenhagyni?
2017. szept. 12. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

En ha tehetem, ilyenkor elvonulok olyan hely(ek)re, ahol nem ernek utol. Mindenkinek jobb igy, mint ovatlanul megbantani barkit.

Egyebkent feltetelezem, hogy tul fiatal vagy meg, hogy szamukra jelebtoseggel birjanak a te rossz (vagy az o szemukben "hisztis") napjaid.

2017. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!