Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy elköltözünk?

Figyelt kérdés
Félek anyámtól, nem túl jó a kapcsolatunk. Ő olyan ülök és várom, hogy magától megtörténjenek a dolgok. Mi a férjemmel pedig igyekszünk tenni azért, hogy jobb legyen és hiszünk benne, hogy ha az ember valamit akar, eléri, mert nincs lehetetlen csak tehetetlen. És ha szeretnénk valamit az áldozattal, kockázattal jár. Anyámnak ezek magasröptű gondolatok. Már próbáltam neki elmondani, hogy mivel már 3-an vagyunk, nemrég megszületett a kisfiúnk, kénytelenek vagyunk elköltözni és valószínűleg másik városba megyünk, de már az elején kibukott valami hülyeségen. Segítséget meg nem is merek tőle kérni, pedig jó lenne. 30m2-en élünk hárman, miért nem lehet megérteni, hogy el kell költöznünk, mert ez így nem állapot. Hogy értessem meg vele. ANyám nagyon nehéz eset és én félek tőle. Sosem állt mellettem semmiben. 30 éves vagyok, de még mindig nem hiszi el, hogy képes vagyok az "életre". 11 éve van társam, aki 4 éve már a férjem, és megszületett a kisfiúnk, van lakásunk, diplománk....
2010. máj. 26. 12:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg, hogy kicsi a lakóteretek, el kell költöznötök.Mire ezt be kell jelenteni, addigra készítsd elő a költözést.Ne kelljen hetekig hallgatni az ellenvetéseket, ami nem jó se neked, se neki, csak az idegeket őrli.

Ha elköltöztök, belenyugszik, mert ez az élet rendje.

2010. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!