Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy elköltözünk?

Figyelt kérdés
Félek anyámtól, nem túl jó a kapcsolatunk. Ő olyan ülök és várom, hogy magától megtörténjenek a dolgok. Mi a férjemmel pedig igyekszünk tenni azért, hogy jobb legyen és hiszünk benne, hogy ha az ember valamit akar, eléri, mert nincs lehetetlen csak tehetetlen. És ha szeretnénk valamit az áldozattal, kockázattal jár. Anyámnak ezek magasröptű gondolatok. Már próbáltam neki elmondani, hogy mivel már 3-an vagyunk, nemrég megszületett a kisfiúnk, kénytelenek vagyunk elköltözni és valószínűleg másik városba megyünk, de már az elején kibukott valami hülyeségen. Segítséget meg nem is merek tőle kérni, pedig jó lenne. 30m2-en élünk hárman, miért nem lehet megérteni, hogy el kell költöznünk, mert ez így nem állapot. Hogy értessem meg vele. ANyám nagyon nehéz eset és én félek tőle. Sosem állt mellettem semmiben. 30 éves vagyok, de még mindig nem hiszi el, hogy képes vagyok az "életre". 11 éve van társam, aki 4 éve már a férjem, és megszületett a kisfiúnk, van lakásunk, diplománk....
2010. máj. 26. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagy!!!! Nem kisgyerek.

- anya, elköltözünk mert így jobb lesz nekünk.


Ennyi.

2010. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Oda állsz éle és azt mondod: Anya jövő hónapban elköltözünk

ennyi, nem kell ezen rágódni

2010. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
93%
Előbb-utóbb csak észre veszi,hogy nem vagytok már ott, nem?
2010. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
igazad van, de majd megint hallgathatom, mennyire meggondolatlanok vagyunk meg egyebek, ettől félek, bár ha belegondolok, az ő reakcióját, vagy gondolkodását nem tudom megváltoztatni.
2010. máj. 26. 12:58
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hallgatnod semmit, mert nem fogtok együtt élni!!!
2010. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ha nem szeret téged, ahogy írtad, még örülni is fog neki.
2010. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

...félek... hogy mondjam meg neki.... mit fog szólni...

Basszus,30 éves vagy nőjj már fel!

2010. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha 30 évesen ilyeneken rinyálsz, hogy mit fog szólni anyu, meg félsz megmondani, hogy elköltözöl + félsz anyádtól, akkor igaza van anyádnak, nem vagy egyedül életképes, csak anyuci szoknyája mellett....amúgy marha egészséges szexuális életetek lehet 11 éve,mivel jól gondolom a 30 m2 az egyszobás lakás lehet....
2010. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, mekkora egy bunkó vagy

nem 11 éve élünk 30m2-en és tudod vannak olyan emberek, akiknek a szülei nem tudnak 10000 m2-es lakást venni 18 éves gyerekeiknek

2010. máj. 26. 13:06
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A házasságod és a kis családod érdekében bizony lépni kell.

Ha csak a másik városba sikerült lakást szerezni, vagy ott jobbak a lehetőségek akkor oda.

Az se mindegy, hol nő fel a kisgyerek. Lehet, hogy ott több játszótér van, vagy jobb bölcsőde, iskola. Csak meg lehet ép érvekkel győzni. Hiszen legalább a unokára legyen tekintettel.

Mekkora lesz a távolság így?

2010. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!