Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más szülő is olyan, hogy még...

Más szülő is olyan, hogy még 20 évesen is gyerekként kezel? Miért sugdolózik mindig, ha "felnőtt dolgokról" van szó?

Figyelt kérdés

Értelmes embernek tartom magam és nem vagyok már gyerek.

Ha például olyan kerül szóba, hogy ki csalta meg a párját, kik válnak, kit jegyeztek el, direkt elhallgat és nem beszél előttem ilyet.

Ha a szexel kapcsolatos dologról van szó, akkor is. Ha a tv-ben vagy újságban van róla szó, akkor is. Megha beteg valaki, akkor sem beszél róla. Halangyázik. Most miért nem lehet megmondani nekem, hogy a szomszéd néni agyvérzést kapott?? Nem vagyok én gyerek. Arról sem beszél, hogy mindketten a mamával petekfészekrákjuk volt? Akkor nagy esélyem van nekem is, erről jogom van tudni,nem kell részletekbe menni.

Csak annyira elegem van, hogy mással beszél ilyenekről, előttem meg titkolózik, nem gyereknek való téma.


2017. aug. 29. 19:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon ösdzecsaptam. Egyszer is elég lett volna, hogy nem gyerek téma. Bocs.
2017. aug. 29. 19:44
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Próbáltad ezt már megbeszélni vele? Úgy jött le, hogy anyukádról írtál, Apukád mit gondol ezzel kapcsolatban?
2017. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Hát, ez elég gáz helyzet. Ha magától nem veszi észre, hogy felnőttél, akkor mutasd meg neki. Nem feltétlen kell komolyan is gondolni, de ilyeneket ellőhetsz neki

- találtam egy albérletet és el fogok költözni, hogy önállósuljak

- Elszívtam egy füves cigit.

stb..

20 éves lány vagyok, egy helyen dolgozok anyámmal, külön albérletet tartok fent, de ilyen problémánk már 12évesen sem volt. sőőőt. neki mondtam el 13 évesen először, hogy lefeküdtem valakivel. Nem értem néhány szülő miért ilyen.

2017. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jóban vagyok a nénivel, mit nem lehet megmondani, a fél falu tudja. Rákérdeztem hogy van, erre elhallgat...
2017. aug. 29. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Talán mert 20 évesen még talán elég gyerekes vagy.

Te mitől érzed magad fölnőttnek? Attól hogy elértél egy kort?

2017. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös Mert aztól szerinted jobb ha élete végeig gyerekként kezelik.

Gondoljunk csak azokra a 40-50 év körüli emberekre akik még mindíg anyuci szoknyája alá bújnak.

20 évesen az ember szerintem már elég érett ahoz (jobb esetben) hogy megértsen dolgokat.

Sőt az itt felsorolt dolgok olyanok.amit már egy sokkal fiatalabb is megért.

2017. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
A petefeszekrakrol tudsz. Kerdezz ra, hogy oroklodhet-e stb. Mert az oroklodo betegsegekrol beszeltetek az iskolaban pl. Guglizz ra! Kulonben mas szulo nem ilyen. Hozzad fel te ezeket a temakat, s rajon anyukad, hogy veled ilyesmirol is lehet beszelni. Anya, te mit tudsz az agyverzesrol? Szerintem azert hallgatja el eloled, mert nem akarja, hogy negativ szomoru dolgokkal foglalkozz.
2017. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Tudjátok egyedül nevelt engem, tesóm nincs.

Mióta egyetemre járok eléggé távolságtartó velem (mondjuk előtte is már), meg van, hogy hetekig nem lát. Szerintem is csak félt, de nem ez a megoldás.

2017. aug. 30. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!