Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogattak soha...

Miért nem támogattak soha anyagilag a szüleim?

Figyelt kérdés
Pedig megtehették volna, inkább magukra költötték a pénzt, nekem szinte semmit nem vettek, a tankönyveimet is nekem kellett megvennem diákmunkából.
2017. aug. 27. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hány éves vagy..de ha elmúltál 18 akkor érthető viszont ha nem akkor meg nem értem sőt akkor kötelességük megvásárolni a tankönyvet.
2017. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha??? 6 eves korodtol sajat labon allsz? Gratulalok! Mivel ilyen ugyes vagy, neked kellett volna oket tamogatnod.
2017. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De kajád, melegviz, fütés, ruháid voltak, szoval eléggé sok mindent kaptál.

Plusz diákmelozni 15 éves kortol lehet, addig meg voltak könyveid is...

2017. aug. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"De kajád, melegviz, fütés, ruháid voltak, szoval eléggé sok mindent kaptál."



Ezek ALAP dolgok amiket egy szülőnek kutya kötelessége biztosítani, nehogymár ezért hálálkodni kelljen! Törvény írja elő, de amúgy is, akiben egy kicsi kis szülői ösztön van az nem gondolja úgy, hogy ezek a dolgok plusszok, amikért a gyereknek köszönetet kéne mondani.

2017. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!