Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi haszna van egy...

Szerintetek mi haszna van egy férfinek abból, ha a párját ellene beszéli a barátnőinek?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem szeretné, ha lennének neki barátnői.
2017. aug. 25. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

"Lerombolja az önbecsülését, kiszolgáltatottá teszi, így uralkodhat rajta.. vannak "férfiak", akik erre izgulnak. "


Aham, akkor írok egyet a "férfi" oldalról is, valószínű 0 százalék leszek...


Volt barátnőmet folyamatosan hergelték ellenem a barátnői, mert folyamatosan rángatták magukkal a páromat, rávették, hogy találjon jobb pasast nálam, nagyon befolyásolható volt, belement. Utána nagyon megbánta az egészet, sokszor keresett engem, újból összejöttünk, de már semmi se volt olyan, mint régen. Barátnők továbbra is megmaradtak, mire ő mondta végül(a párom) hogy nagyon szemetek, nem akarja velük tartani a kapcsolatot.

A "barátnőknek" évente más palijuk van, mindegyiket jól kihasználják, valahogy manapság ez a módi, a menő a nők között.

De igen, mi ki akarjuk sajátítani a barátnőnket, és a végén elverni, igaz?

2017. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16%
Vagyépp te vagy a szarkeverő, a pasit a háta mögött kibeszélő, mindent jobban tudó dagadt kielégítetlen irigy szuk@. Ha sikerrel járt a fickó, akkor annak van némi alapja is, nemde?
2017. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hidd el, sokat jelentett az illető lány barátsága, de fiatal és befolyásolható voltam. '


Ezt ő is számtalanszor mondta nekem, és valószínűleg arról van szó, hogy ő is fiatal, és most mindent a fiúért, elképzelhető , hogy mi is úgy járunk ahogy ti, mindent nem lehet a fiatalság számlájára írni.


Utolsó kettővel is részben egyetértek, bár utolsó elég érdekes stílust engedett meg magának:

Valóban minden barátnő beleszól az ilyen dolgokban, mindig mindent megbeszélünk a kapcsolatunktól elkezdve, a havi vérzésen át mindent, na de ez minden párkapcsolatban így van.

Ha én azt láttam, hogy nem úgy bánt vele, ahogy szerintem kellett volna, megemlítettem, hogy erről beszéljen vele, vagy ezt ne hagyja neki vagy bármi. De ezért még soha nem ment tönkre kapcsolata, egyik előző párjával sem, és ismerkedés célzatnál sem miattam nem jött neki össze.

Annak van alapja, hogy a férfi azért építi le a barátnőket, hogy ne kotnyeleskedjen, de akkor ebbe is ott lapul a hátsószándék , mert ha én vagyok, és a többi 3 barátnő van, akkor ők majd megmondják, hogy egy mogorva f* sz voltam, és elvárja a barátnőm, hogy bocsánatot kérjek, amiért ordítottam vele , mert fáradt voltam, és zargatott (vagy sorolni lehetne) Tehát mindenhogy furcsa.

2017. aug. 26. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!