Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi haszna van egy...

Szerintetek mi haszna van egy férfinek abból, ha a párját ellene beszéli a barátnőinek?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem szeretné, ha lennének neki barátnői.
2017. aug. 25. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Lerombolja az önbecsülését, kiszolgáltatottá teszi, így uralkodhat rajta.. vannak "férfiak", akik erre izgulnak.
2017. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ki akarja sajátítani a párjàt. A bántalmazók is így kezdik. Először a barátnøket likvidálják, aztán rokonokat, családot. Amikor senki nem maradt mellette, kezdődhet a verés. :(

Annyira tipikus.

2017. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm:(

Én vagyok a barátnő, akit hamar ott hagytak a pasiért, és csak remélni tudom, hogy nem lesz ez amit írtatok, bár jóra nem lehet ebből következtetni

2017. aug. 25. 23:33
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Kisajítíts, mint írtak. És ertős kisebbségi komplexus, ami agresszióba is átmehet.
2017. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a többiekkel. Elég egyértelmű a szitu sajnos.
2017. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 25. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Meglehet ezt tenni olyan nővel akinek nincsenek saját, önálló gondolatai és befolyásolható nem is kicsit. A lényegen mit sem változtat, igen, arra megy ki a játék amit az előttem szólók már leírtak.
2017. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, na meg akkor a kapcsolatunk sem jelentett olyan sokat!
2017. aug. 26. 00:28
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, tipikus.

Nem szabad azzal lenni, aki el akar szigetelni az ismerősöktől. Ezt általában az követi, hogy a családtól is elválasztja a párját az illető, meg beleszól abba, hová jár el... és kész is a bántalmazó kapcsolat.

2017. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezt velem is megtette az első barátom. Hidd el, sokat jelentett az illető lány barátsága, de fiatal és befolyásolható voltam. Akkor kaptam csak észbe, mikor már a családomban furkálódott, és egyre vette el minden önbizalmam, mert folyamatosan sulykolta belém, hogy én semmire nem vagyok jó, nem tudok megcsinálni semmit, hülye vagyok stb.

A barátnő nem bocsátotta meg, és amikor vége lett a kapcsolatnak, akkor sem lettünk újra olyan viszonyban. Megértem.

2017. aug. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!