Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezi, hogy felidegesít...

Miért élvezi, hogy felidegesít? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy ilyen mesés játéka.... tudja, hogy mivel lehet pillanatok alatt felbosszantani és direkt provokál. Majd amikor már majd felrobbanok, csak nevet rajtam. Neki egyszerű elmegy dolgozni, én meg itthon maradok ezzel. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak. Az nem megoldás, hogy higgadt maradok. Mert nem tudok. És tud róla, hogy bosszant mégis csinálja.
2017. aug. 21. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MIvel nem írod, mi ez a "játék", nehéz tippet adni.


De alapesetben ilyenkor megvan az egész lefolyás elöre: ö mind valamit, amire te mindig ugyanúgy reagálsz - és ezért nehéz megoldani a helyzetet.


Egyszer kellene valami egész másként reagálni, akkor nem "éri meg" neki tovább a játék.


Ha konkrétan leírod, miröl van szó - akár privátban - akkor könnyebben tudok valamit javasolni.

2017. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem a "békülős" szex miatt? Az én párommal mi is szoktuk így húzni egymást, aztán amikor sík idegek vagyunk, kibékülünk és úgy megkefél, hogy alig állok a lábamon - már bocsánat XD Szóval nem lehet, hogy ezért? Te nem vállalsz be olyan dolgokat mérgesen, amit máskor nem?
2017. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A "játék" maga az én felidegesítésem. Mivel azt mondja, hogy olyankor olyan cuki vagyok.... De egy 30 éves férfi ne ebben lelje örömét. Hiába próbáltam vele megbeszélni, akkor perpill azt mondja, hogy oké nem csinálom többet, de persze újra megteszi.


És ennek semmilyen békülős szex indíttatása nincs :D

2017. aug. 21. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"A "játék" maga az én felidegesítésem. Mivel azt mondja, hogy olyankor olyan cuki vagyok.... De egy 30 éves férfi ne ebben lelje örömét." Jaj, ilyen nekem is volt. Ne menj bele, ha fapofát vágsz az jó. Engem az exem addig cukkolt karistoló hanggal (mizofóniám van), hogy azzal szakítottam félbe, büfögtem egy ordenárét. Rögtön abbahagyta. Azóta kerülöm az ilyen férfiakat.
2017. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy játszik veled, mert hagyod. A következönél egyszerüen hagyd ott, vagy beszélj tök más témákról.


Egyébként meg kéne a halálnak ilyen infantilis kisgyerek.

Ha nem érr a szobol, dobd ki és keress egy férfit.

2017. aug. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ennek a "felidegesítésnek" van egy megszokott menete - ö mond valamit, ami téged idegesít (pl milyen hülyén áll rajtad ez a póló), erre te elkezdesz védekezni (pedig nekem tetszik), vagy adsz egy sablon választ (máskor még szerinted szép volt) - és ezzel elindul a megszokott spirál.


Legközelebb ne úgy reagálj, ahogy szoktál, hanem pl közöld vele, hogy "jól van kisfiú, majd kinövösd a hülyeséget" - és ezzel megtöröd a köröket, majd menj ki a szobából és ne hallgasd meg, amit mond.

A másik lehetöség, hogy nem ideges leszel és ezzel cuki, hanem fogsz egy pohár hideg vizet és ráöntöd - utána meg közlöd, hogy szerinted ÍGY meg ö a cuki!

A harmadik megoldás, hogy közlöd vvele, vagy leáll, vagy végeztetek egymással, mert erre nincs szükséges, és nem akarsz idövel miatta szívinfarktust kapni. (Csak akkor tényleg lépni kell, ha nem változtat a viselkedésén, de nekem ez lenne a logikus lépés)

2017. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
fú de nagy problémáid vannak.... talán menj el te is odlgozni,és nem fogsz ilyen semmit mondó dolgokkal idegesíteni a válaszadókat.
2017. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!