Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton szekalnak itthon....

Folyton szekalnak itthon. Bovebben lent. Mit tehetek ellene? 18/L

Figyelt kérdés
Itt vagyok 18 evesen ugye ilyenkor az ember lanyanak mar minimum 1 baratja volt, na nalam ez nem igy van. Nem szeretnek baratot, nem is volt soha, nem bizok meg senkiben olyan szinten meg amugy is a karrieremre koncentralok inkabb, viszont itthon mindenkitol azt kapom, hogy leszbikus vagyok, biztos a nokhoz vonzodom, mikor hozok haza mar vegre 1 fiut...vagy lanyt? Baromira zavaro, es nem fogadjak el, hogy en egyedul teljesen jol el vagyok, sokszor sirok ez miatt....18/L
2017. jún. 17. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Most még mondják, de ha 22-24 évesen is ez lesz az álláspontod majd megértik.

Én ugyan ebben vagyok srácként, ha eljártunk szórakozni akkor este akadt 1-1 csaj akivel elvoltunk az este iszogattunk flörtöltünk csókolóztunk, utána még találkoztunk 1-2x és kb ennyi volt részemről, pedig lehet együtt lennék valamelyikkel azóta is.

2017. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Mond azt, hogy folyamatosan ismerkedsz, de meg senkivel se volt olyan komoly, hogy haza is vidd.
2017. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne sírj, vállald önmagad.

Vagy közöld határozottan,hogy hagyjanak békén ezzel, mert senkinek semmi köze hozzá, kivel jársz vagy nem jársz, vagy lehetsz szelídebb is.

"Értem, hogy aggódtok, hogy soha nem lesz senkim, és lehet, hogy így is lesz. Az is lehet hogy nem. Legyetek szívesek többet nem felhozni ezt a témát."

Vagy mondhatsz bármilyen kamu szöveget:

"Már kamasz koromban látnotok kellett volna, hogy nem vagyok képes kapcsolatot teremteni senkivel. Miért nem vittetek pszichológushoz? Most már késő, nagykorú vagyok, majd én eldöntöm, mikor megyek terápiába."

"Szerzetesi hivatásom van, apáca leszek. Jelenleg készülök a keresztségre/elsőáldozásra/bérmálásra/fontolgatom, melyik rendbe kérjem a felvételemet. Ilyenkor a lelki elmélyülés a feladat, nem lehet mellette fiúzni..."

"Elhatároztam, hogy csak azt a fiút mutatom be itthon, akihez férjhez akarok menni. A többi nem tudhatja meg hol lakom."

"Tényleg jól látjátok, leszbikus vagyok, de nem hozom haza a barátnőmet, mert nem szeretném, hogy megszóljanak a szomszédok."

De az is elég hatásos, ha az első témába vágó kérdés után felállsz, emlékezteted őket a kérésedre, miszerint ezt a kérdést ne firtassák, és pár órára elmész a szobádba. Tarts ott valami vészhelyzetre való ennivalót, ha emiatt lecsúsznál egy étkezésről.

2017. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen karriered van neked 18 évesen?

am nem egészséges amit csinálsz, de ha annyira céltudatos lennél, mint amennyire mondod már rég mindenki látná rajtad/lekoptattál volna mindenkit.

2017. jún. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!