Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Folyton szekálnak itthon,...

Folyton szekálnak itthon, hogyan viseljem el?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam már lassan 2-3 hete. Rossz a közérzetem, evés után egyből fájni kezd a gyomrom meg az epém is, olyankor menni alig tudok.

A szüleim próbálnak kajával tömni, de nem akarok enni, és azután meg üvöltöznek velem, hogy olyan vagyok, mint egy élőhalott, meg ha rám néznek elmegy az életkedvük...


Elegem van már ebből, ráadásul miattuk nem megyek orvoshoz, mert telebeszélték a fejemet, hogy úgysincs semmi bajom, és feleslegesen mennék. Meg meg se hallgatják, hogy mi van velem, amikor azt mondtam - kb 3 kanálnyi dinnye után - hogy nagyon fáj a hasam, akkor az volt a válasz, hogy nem kéne annyit zabálni... :(


17/L


2012. aug. 7. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz! Sz@ard le a szüleidet, tahók azt kész!
2012. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Abba nem szólhatnak bele hogy megvizsgáltatod magad. Nekem is volt gond a térdemmel, nem tudtam térdelni (vagyis tudtam de nagyon fájt) 2 évig folyamatosan azt mondták rá ha említettem, hogy csak meghúztam majd elmúlik. Végül meg kellett műteni.
2012. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te kanállal eszed a dinnyét?

Mellesleg türelem, jövőre már járhatod a saját utadat.

2012. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne törődj velük és mindenképpen menj el orvoshoz. Ezzel nem szabad játszani. Komoly ételallergia is állhat a háttérben.
2012. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, kanálla, mert féltem, hogy elejtem a kést. 2-3 hete napi 1-2 falatnyi kaját eszek, utána persze a fél napot a wc-n töltöm, a többi időt az ágyban vagy a gép előtt szenvedve.


Már nem hiszem, hogy valami bajom lenne..

2012. aug. 7. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy bajod van, ne játszd a mártírt.


Menj el orvoshoz. És ha feleslegesen mész? Legalább tudod, hogy nincs bajod.

2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!