Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 evesen elhetek egyedul,...

17 evesen elhetek egyedul, itthon szulok nelkul?

Figyelt kérdés

Edesapam mar nem el, anyukam egyedul nevelt, kozben ujra ferjhez ment. Szuletett egy hugom is de nagyon jo a kapcsolatom mindenkivel. De most az egesz csalad Tuneziaba akar koltozni, mert a neveloapam ott kapott egy nagyon jo allast. De en nem akarok menni. Beszeltem az anyukammal, de ohallani sem akar rola hogy egyedul itt maradjak. sajnos rokonunk nincs, vagyis senkivel nem tartjuk a kapcsolatott.

Mit tehetnek, hogy itt maradjak szeptemberbe utazunk, en meg oktorben leszek 17 eves. Milyen jogaim vannak? Mit tehetnek?


2012. júl. 31. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kivárod azt az egy hónapot.
2012. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

szerintem így semmi esélye nincs, csak ha valaki a gyámsága alá vesz, ha nincs semmi rokonod akkor szerintem mész Tunéziába.

jobb lesz ott neked hidd el :)

2012. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korod előtt nem dönthetsz arról, hogy egyedül itthon maradsz-e vagy sem. Döntésed előtt azonban vedd figyelembe, amit írtál, hogy nincsenek olyan rokonaid, akikkel tartjátok a kapcsolatot. Akkor kire fogsz emberileg támaszkodni? (Most nem a megélhetésedhez szükséges pénzre gondolok!) Kivel fogod megbeszélni a problémáidat? Nem áll fenn annak veszélye, hogy rossz társaságba kerülsz és azzal elrontod az egész életedet? Írásodból kiderül, hogy nem szívesen mész, de hidd el, egyedül sem leszel jó helyzetben. Ha gondolod, írj privit.
2012. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ez valami hihetetlen jó lehetőség, én tuti élnék vele. Itthon amúgy sem fogsz tudni megélni, én mennék...
2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!