Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, anyu elment, mit...

Segítség, anyu elment, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyunak mostanában sok gondja volt, összejöttek a dolgok, anyagilag meg a magánéletében, és ma velem is összeveszett és most elment. Itt hagyott egyedül az öcsémmel, azt mondta nem jön haza. Mit tegyek?
2010. máj. 24. 20:30
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
De most mit tegyek? nem engedi hogy bocsánatot kérjek
2010. máj. 24. 20:55
 42/58 anonim ***** válasza:
90%
hagyd lenyugodni!
2010. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
90%

Várjál...Nehéz, tudom.DE TÜRELEM! Ha haza ér, ne nyaggassad, hagyjad.Holnap du vagy valamikor próbálj meg vele beszélni.Ha nem engedi, közbe vág, akkor csak kérj bocsánatot, és hagyjad.Hátha pár nap mulva magától is beszél veled erről.

Szegény, ajjj sajnálom hogy ilyen az anyád.

2010. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
90%
így van. hagyj neki egy kis 'teret' most, hogy megnyugodjon, és majd később beszéltek erről. te addig csak tedd a dolgod, amit elvárna tőled és aminek örülne, ha megcsinálnád. támogasd. akkor ő is máshogy áll a szituhoz legközelebb. reméljük..
2010. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
69%
és anyád a hülye felelőtlen viselkedéséért mikor kér bocsánatot? pláne, hogy nem az első eset, hogy felügyelet nélkül hagyja a gyerekeit....
2010. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
De nem az ő hibája, csak besokallt. Egyedül, kevéssel pénzel nevel 2 gyereket, viszi a hátán az egészet. Évek óta helyt áll, csinálja a dolgát, csak kicsit megcsúszott ennyi teher alatt. De én már elég nagy vagyok, itthon megoldok mindent, mosok, főzök, takarítok, vasalok, öcsémmel tanulok, én megoldom, csak ő legyen már jól.
2010. máj. 24. 21:28
 47/58 A kérdező kommentje:
Most már az öcsém is kezd megijedni, minden áron utána akar menni megkeresni.
2010. máj. 24. 21:29
 48/58 anonim ***** válasza:
84%
Nyugtasd meg, hogy anyunak dolga van és majd hazajön!
2010. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
90%
ne mentséget keress anyádnak, nem a te dolgod az öcséd nevelése...anyád keressen segítséget orvosit és anyagit is (önkormányzat)
2010. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
86%
Remélem anyukád hazaért és ti is rendben vagytok...Hidd el ha lenyugszik rájön h te nem akartál neki rosszat és mond el neki h mit érzel.Szerintem nem is rád haragszik hanem a volt barátra mert elhagyta.Majd megenyhül...
2010. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!