Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, anyu elment, mit...

Segítség, anyu elment, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyunak mostanában sok gondja volt, összejöttek a dolgok, anyagilag meg a magánéletében, és ma velem is összeveszett és most elment. Itt hagyott egyedül az öcsémmel, azt mondta nem jön haza. Mit tegyek?
2010. máj. 24. 20:30
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
83%

Hány évesek vagytok?

Apukátokkal mi van?

2010. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
90%

Először is nyugodj meg. Biztos, hogy csak hirtelen felindulásból mondta.

Mennyi idős az öcséd?

2010. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
90%
Haza fog menni csak most kicsit leengedi a gőzt!:)
2010. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Én 16 öcsém 10, apu külföldön él.
2010. máj. 24. 20:33
 5/58 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodj meg!Mit vitt magával? Mert ha csak egy kistáskát, akkor vissza fog menni.Csak kiszellőzteti a fejét.

Nézz szét a lakásban, mi hiányzik?de gondolom feltünk volna, ha nagy pakkal megy el.Hívd a telefonján.(márha van mobilja)

Mennyi idősek vagytok a tesoddal?

2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
79%
Szólj valami rokonnak, aztán indulás megkeresni, ha van tipped merre mehetett, csak az öcséd nem kéne vinni. Hány éves vagy? Szerintem elmegy, jár egyet, lehiggad, és hazamegy. Biztos nem hagy magára két gyereket, csak kicsit egyedül akar lenni, gondolkodni. ha viszont úgy érzedm hogy képes lenne kárt tenni magába, inkább szólj valakinek, és nézzetek utána.
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodj meg, szerintem nemsokára hazaér. Csak hirtelen felindulásból, dühből ment el valószínűleg. Gondolom telefont nem vitt, ha igen, akkor próbáld hívni! De a keresésére ne indulj, maradj otthon az öcséddel, ne aggódj! Szerintem minden rendben lesz :)
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
62%
16 évesen találd fel magad ma, ha holnap nem jön vissza anyád, akkor meg a nagyszülőket hívjátok fel
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
83%

Apu, nagyszülők, egyéb rokonok? Hány évesek vagytok?

Amúgy szerintem - legalábbis remélem, hogy van benne cseppnyi anyai ösztön - csak kiszellőzteti a fejét és hazajön.

2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
De szakad az eső, nincs kocsink, a táskáját vitte. De azt mondta ne keressük, nem jön haza, telefonját nem veszi fel.
2010. máj. 24. 20:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!