Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "kegyesebb" az élet...

Miért "kegyesebb" az élet gazdagék gyerekének?

Figyelt kérdés

Nem szokott érdekelni a gazdagék élete, tudom, hogy amit én, önerőből elérem amit akarok azt jobban megbecsülöm, de ez "szivenütött". A napokban volt egy ismerősöm 17.szülinapja, szülinapi ajándékként kapott egy kocsit (egy elég jó BMW, nem tudom használt-e), mert csinálja a jogsit. Konkrétan ennyit is tud felmutatni a csaj, mert tanulmányilag, egyéb önkéntes dologgal nem foglalkozik. Van egy kisebb cukrászdájuk, állítólag ott segít, de jártam már ott, maximum takaríthat ott-bár az is valami, de nagy munkától nem is lesz piszkos a keze. A kocsi már ment instára, facera és mellette a boldog szülinapos. Anyámnak is mondtam, ő már mondta is, hogy nyugodjak meg én nem kapok majd :D van egy 15éves Renaultunk, még gurul úgyhogy jó is (amúgy én is ugyanott tanulok vezetni ahol a lány)

Mások is beszéltek erről (felnőttek), ők is mondták, hogy amit én fogok megkeresni azt jobban megbecsülöm mint az akinek a segge alá teszik.

Mindenki úgy teszi boldoggá a gyerekét, csak az cseszte fel az agyam míg ő bármit megkaphat, szinte az egész élete el van rendezve, én meg azon gondolkodok, hogy mikor lenne érdemes nyelvvizsgát tennem, az érettségimnek hogy kéne sikerülnie, hogy felvegyenek oda ahova szeretnék menni.


2017. aug. 16. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Önerőből nulla" Nyugi az önbecsülése tuti nem veri az eget. Mire veri magát, anyuék pénzére? Nagy szám.
2017. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

BMW, jézusom, az egy kalap fos :D

Az otthoni gazdaggyerekek játéka (a másik a Merci), itt a gazdagéknál a Tesla a divat. :)


Egyébként volt kőgazdag osztálytársam és folyton szomorú volt, mert bár mindent megkapott, csak épp szartak a fejére.

Soha nem tudott bezsélgetni a szülőkkel, vagy minőségi időt együtt lenni, csak kapta az ezredik kacatot.

2017. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz. Látszik hogy csak féltékeny vagy.
2017. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!