Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A változások miatt remélhetek?

A változások miatt remélhetek?

Figyelt kérdés
A párom, akit a kapcsolatunk alatt sok mindenre bátorítottam, de ellenállt, szakított velem. Viszot azóta sorban fog bele olyan dolgokba, amiket javasoltam neki korábban. Én szeretem. Van remény, hogy még összejöjjünk?
2010. máj. 24. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed,hogy van remény addig bárki bármit mondhat. Nem tud lebeszélni róla senki. A szívedre hallgass.

Én is ezt teszem, mindenki másképp látja nálam is. van olyan aki azt mondja,hogy egy hónap alatt rájöhetett volna, hogy mit akar,de semmi. Viszont valaki azt mondja,hogy szerinte is van esély, mert szeretjük egymást, csak sok volt az akadály. Amíg nem mondod ki saját magadnak, hogy elég és befejezted addig nem fogsz továbblépni. Én sem tudok, próbáltam, de a megérzéseim ellen nem tudok harcolni...kitartás. Az élet mindent megold én ebben hiszek.

2010. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!