Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A változások miatt remélhetek?

A változások miatt remélhetek?

Figyelt kérdés
A párom, akit a kapcsolatunk alatt sok mindenre bátorítottam, de ellenállt, szakított velem. Viszot azóta sorban fog bele olyan dolgokba, amiket javasoltam neki korábban. Én szeretem. Van remény, hogy még összejöjjünk?
2010. máj. 24. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor és miért szakítottatok? Hány évesek vagytok?
2010. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engedd el, ha szakított Veled akkor nem szeret Téged
2010. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ő szakított veled,akkor szerintem ne reménykedj.
2010. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem válaszolsz?
2010. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
25/l és 27/f. Már nem először szakít, hol azt mondja, szeret és nem tud elszakadni, hol azt, hogy nem szeret, csak tisztel. MOst hallottam, hogy volt pszichológusnál.
2010. máj. 24. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig van lehetoseg az ujrakezdeshez. Ez csak a szakitas korulmenyeitol fugg.
2010. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy hónapja szakított.
2010. máj. 24. 11:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én is ebben a helyzetben vagyok szinte. egy hónapja szakított velem. Tartjátok a kapcsolatot vagy teljesen elzárkózik? Én sem tudom, hogy mi lesz, de nagyon szeretem és nem tudok lemondani róla. Lehet,hogy hülye vagyok,hogy így érzem, de látok még esélyt. Akkor tudjátok újrakezdeni szerintem, ha túl tudtok lépni a sérelmeken. Ez nem egyszerű dolog sajnos, én is ezen agyalok,hogy mit tennék,ha visszajönne? Szerintem egy óriási beszélgetés és semmiképp sem ott folytatni ahol abbahagytátok. Én kívánom,hogy legyetek boldogok remélem nekünk is összejön újra.
2010. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engedd el őt és ne kergesd magad hiú reményekbe.. Mert amíg vársz rá, el fogod szalasztani azt, akinek tényleg te kellesz, miközben egy a srác úgy szórakozik veled,ahogy akar, mert szereted..
2010. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szórakozni akar velem, hanem nincs jól - bár sok minden nem esett jól. Az viszont biztos, hogy túlságosan csüngtem rajta. De már hogy tegyem jóvá? Hiszen ha keresem, akkor megint csüngök. Most nem keresem, de így se jó. Ezúttal ő sem engem. 11:13 - épp ez az, hogy az utóbbi időben beszélgetni sem tudtunk, mindig ideges lett, főleg, ha segíteni akartam.
2010. máj. 24. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!