Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnád, hány éves vagy,...

Leírnád, hány éves vagy, milyen nemű és hol laksz? Elegendő a megye is, ha települést nem szeretnéd. Illetve hogy napi szinten mennyi időt töltesz itt a gyakorikerdesek.hu - n.

Figyelt kérdés
Felmérést szeretnék készíteni magán célra, ennek a kategóriának a látogatottságáról.

2017. aug. 6. 09:49
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
93%
20/F vagyok Győr-Moson-Sopron megyéből. Naponta átlagban 30 percet töltök itt.
2017. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
53%

"Megfelelő értékelés"? Hol? Mert én nem látom. Mégis ki vagy te? Az atyaúristen?


Leírtam, mennyit töltök itt, mióta, milyen megye, hány éves. Az első 10 válaszolót pontoztad, a többit elfelejtetted. Kiemelted a kérdést, csak nem tudom, minek. Most már én is azt mondom, semmi közöd, legalább ne hazudj!

2017. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
45%

És te ki a fene vagy utolsó, hogy mindenképpen értékelni kell a válaszod? Nem mindegy neked? De sírjál csak nyugodtan tovább egy sza*os értékelés miatt...

Amúgy én nem nagyon látom, hol lehet azt látni, hogy milyen válaszokat értékelt a kérdező. Biztos, hogy lehet azt látni, vagy te vagy az, aki hazudik? ;)

2017. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
45%
Most már tudom, miből derítetted ki, de a lényegen nem változtat, hogy óvodás felfogású vagy, aki az érétékelések miatt hisztizik. De ne aggódj, kapsz tőlem egy zöld kezet, hogy tudj nyugodtan aludni, rendben? :)
2017. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
18%

Milyen érdekes, egyből végig van pontozva mindenki, ahogy szóvá tettem. Te vagy a kérdező?

Jó szándékúan válaszoltak több, mint harmincan, semmi cél nem volt vele, hogy szóvá tettem, csak éppen ne írkáljon olyasmit, ami nem igaz, mert kb. az utolsó 10 percben ment végig mindenkin. Nem vagyok hülye. A zöld kezedet meg pont lesz.rom.

2017. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
89%
12/L, Békés megye, napi 1-2 óra.
2017. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

19/l. Szerbiában élek.

Több éve regisztráltam, de csak az utóbbi pár hónapban kezdtem újra használni az oldalt. Napi fél-1 órát töltök itt.

2017. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Kedves 32 és 35. Mindenkinek adtam zöld kezet, akinek a válaszát hasznosnak ítéltem meg. Nem nagyon vágom, min háborogsz, én úgy vettem észre, hogy egy értékelés után még nem jelenik meg a válasz hasznosságának százaléka. Egyébként meg nem mindenki azt csinálja, hogy amit hasznosnak talál, azt zöld kezezi, amit nem, azt pirosnak? Akkor mindenki itt atyaúristen? Van nálad némi por a padláson, ha egy ilyen vélt sérelem ki tud billenteni a nyugalmadból.

Attól függetlenül, hogy így lehazugoztál ismeretlenül, szép napot neked.

2017. aug. 14. 12:01
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
21 F napi 30-40 perc
2017. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, Győr-Moson-Sopron lemaradt :D
2017. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!