Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen korai discoba járni?

14 évesen korai discoba járni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De szerintem alapból kerüld a discokat...

2010. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen idősen nekem az a legfőbb kifogásom a diszkóval, hogy nagyon későn kezdődik, és szinte reggel van, mire vége van. Na és ez az, ami nem való egy 14 évesnek. Én anno 15 évesen kezdtem el koncertekre járni, de az egészen más dolog. 7-8-ra odamentünk, aztán eleinte éjfélre jött értem apám, később olyan 1-2 körül mentem haza busszal. És azért nem mindegy, hogy hajnali 1-2 óra, vagy hajnali 5-6-ig megy a banzáj.

Csak persze ha nem szereted az ilyen zenét, amit koncerteken csinálnak, akkor megette a fene az egészet.

Akkor már a házibuli jobb választás, már ha van hol tartani, mert pl. az én anyukám nem rajongott volna érte, ha 10-en, 20-an felmegyünk bulizni.

De különben emlékszem, nálunk a városban pár éve még volt egy olyan diszkó, ahol este 8-tól 11-ig volt buli a tiniknek, és éjféltől reggelig a felnőtteknek. Állítólag jó bulik voltak azok, bár én sosem voltam, csak mesélték.

2010. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

igen

a szórakozás fontos, de van kulturáltabb formája is - mozi, szinház, zene, könyvek, barátnők, kirándulás, bármilyen alkotótevékenység, sportok, tánc (de nem discoban, hanem tanfolyamon)

2010. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elég korai szerintem!

Bár mi felénk az a "divat" hogy ha leballagnak a gyerekek az általánosból onnantól kezdve mennek!

2010. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Eléggé. Inkább gyűljetek össze v.melyik barátotoknál, és csináljatok egy normális házibulit. Miért akartok ennyire felnőttek, nagykorúak lenni, kedves 14-15 évesek? Én nyáron leszek 20 éves, és bár nincs okom panaszra, nem mindig jó felnőttnek lenni, mert nehéz döntéseket kell meghoznom. Élvezd, amíg tini vagy, ne siettesd a felnőtté válást! Amúgy sem attól lesz v.ki felnőtt, hogy jár-e diszkóba, vagy sem...
2010. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem korai! Én 16 évesen voltam először! Nem bántam meg! Annyit járhatsz utána meg is unod... :) L/20
2010. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én 15 évesen voltam először de aztán utána fél évig nem mert annyira elfáradtam pedig szinte csak ültem.Bár már nem csodálkozok semmin.Elmegyek buliba 21 évesen vénnek érzem magam....szánalom.
2010. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%
Utálom a fajtádat...
2010. máj. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!