Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen korai discoba járni?

14 évesen korai discoba járni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
igen
2010. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát eléggé. Amugy legtöbb discoba 16 év a korhatár, tehát be se engednek elvileg!
2010. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Hát...igen szerintem. 16 évesen már szerintem menjél, de akkor sem egyedül.
2010. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Igen korai, inkább fuss és ird meg a házifeladataot!
2010. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korai.

Inkább házibulik. Ahol sok a haver :)


15/L

2010. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Hallgass 18:40-re, látszik hogy ő nem írt házit ezért most nem tud helyesen írni!:)
2010. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
67%

Hidd el, 14 évesen a legjobb szabadidős esti program ha vmelyik batátotokoz elmentek és vicces játékokat játszotok :3


Vagy ez már nem divat? Felelsz vagy merszezni meg gyilkosozni? Mi még most is játszuk, pedig 20-22 évesek vagyunk :)


Disco még túl korai. Én voltam 14 évesen discóban, de kb. halálra untam magam. Meg ha olyan helyre mész, akkor szétlapítanak az emberek :S Nem kellemes érzés :S

2010. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Korai.
2010. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon korai, de ezt mindenki észreveszi.
2010. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
korai igen!Neked most a tanulásra kéne koncentrálnod,kihagyni a bulikat amit a barátaid esetleg nem!!És rengeteget tanulni!!Kitűzni egy életcélt és keményen ráállni!Szerintem nem nagy veszteség 14 vagy akár 19 évesen kimaradni egy-egy cigarettafüsttől bűzőlgő buliból és helyette tanulni!!gondolj csak bele:te nem mész bulizni most mert tanulsz...akik a te korodba eljárnak,a nagy százalékuk nem viszi sokra még a fősuliig sem jutnak el!!Az éjszakai élet megválltoztatja az embert!!Cigi,pia drog,rossz társaság...lehet most sóvárogsz ,hogy elmehess velük..de ha lediplomázol,ha eléred a kitűzőtt célodat akkor majd 26-27 évesen te külömb helyekre,ezerszer jobb bulikban vehetsz majd részt!!!Bejárhatod akár a fél világot is,de ha nem akkor is jobban foggsz keresni mint a veled egykóruak akik átbulizták a kamaszkorukat!N ekik lehet buli 14-től 21 éves korukig az élet...utána meg rohadhatnak és gürizhetnek majd minimálbérért egy életen át....!Te meg???:Neked akkor kezdődik majd az élet!!!a buli az utazás!!!Az egész életed egy hatalmas színes kaland lehet majd,ha most az idődet nem az éjszakai életre pazarolod!gondolj csak bele!!!Még előtted az egész élet!!Elérheted az álmaid,valóraválthatod a vágyaid!!Ugye nem egy tinidiszkó életed nagy álma???Ezen a pár éven múlik a jövőd!!ebben a korban dől el igazán kiből mi lessz!!!rááldozol pár évet a tinikorodból,de hidd el megéri!!!Ha pedig társaságra vágysz akkor tedd azt amit az előttem lévő tanácsolt!társasozzatok,kártyázzatok,meséljetek éjszaka akár rémtörténeteket egymásnak ,ha ehhoz van kedvetek....de kerüld az olyan társaságot ami magával ránt ...le a mélybe....mert onnan nem sok út vezet!!!az,hogy nehéz lesz-e az életed,csak rajtad múlik!!!azon most hhogy tanulyz!Gondold csak át:mennyien mondják körülötted:-bárcsak tanultam volna!!!!
2010. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!