Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány évesen engednek be discoba?

Hány évesen engednek be discoba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

18+ kellene beengedniük, meg van gyerekeknek gyerekdiszkó oda szerintem bárkit beengednek,ott pont az a lényeg, hogy 18 alatt legyél.

Sajnos ez nem egészen van így a gyakorlatban beengednek kiskorúakat is, néha nagyon fiatalokat is.

Ha van honlapja a helynek ott általában kiírják.

2011. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok helyen kiírják hogy 16+ mégis mennek be 13-14 évesek is.

Manapság nem tartják be már.Elvégre a cigarettát és az alkoholt is kiadják 18 alatt egyre több helyen.

2011. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen betartják, bár nagyon ritkán járok ilyen helyekre, legutóbb a Morrison'sban nekem is elkérték, pedig 25 vagyok. :)
2011. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostanában csak igényes helyeken van 18+. Mióta válság van bemehet szinte akárki...
2011. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 18 év alattiakat nem engednek be, na ez kb az egyetemi klubbokban és egy két jobb helyen van így. A legtöbb helyen 16os a korhatár, de tömve van 13-15 évesekkel is, mert kinéznek vagy 18nak a sok vakolattól, meg a ribancos öltözködéstől. Igazolványt kéne kérni mindenütt, de ez nem fog bekövetkezni, amíg nem lesznek szigorú ellenőrzések.
2011. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne viccelj, bárkit bárhova beengednek. Személyiről meg csak annyit, hogy elkérheti bárkiét, mert a képet nem nézik...
2011. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!