Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim nem engednek el discóba?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok elszoktam járni builizni de a szüleim nem tudnak róla.. egyszerűen nem engednek még el discóba.. olyan régimódiak.. már leültem és beszéltem velük erről de semmi.. :/ UTÁLOM EZTTT !!!!!
2010. jan. 22. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Diszkóba én sem engedném el a lányomat, pedig nem vagyok régimódi. Koncertre mehetne meg színvonalasabb helyekre.
2010. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

már csak egy év:Daz már semmi;)

am velem is ezvan...és még csak 14 vagyok...énis fogom elmentem "haverokhoz" azt gó buli+disco:D

2010. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akaraj discoba menni.Egyet értek az első hozzászolóval.Koncertek?Vannak bizonyos clubok,ahol nagyon jó club zenekarok vannak és ez (nekem legalábbis)minden disconál többet ér.De ha te mindenképp ilyen discos party arc vagy,akkor barátokkal házibuli?Az is klassz:)Ha pedig egyik tanácsom se nyerő,és azok után,hogy beszéltél velük erről mégsem helyeslik a dizsit,akkor a második kommentes....már csak egy év:)
2010. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!