Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, h jol tettem e?

Nem tudom, h jol tettem e?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, édesanyámmal vhogy nem alakult ki az az igazi anya-lanya kapcsolat, gyerekkoromban is arra emlekszem, h az asztalnál eves kozben fikazott, nyelte a taknyat, igenytelenul nézett ki, nem is nagyon törődött velunk, es ami a fő bűne, h végignézte azt, ahogy az alkoholista apam tönkretett minket. Nekem azóta lett családom, járok szakemberhez, leszoktam a cigirol. Szte egy bigott p***a lett belolem, felhozza h miert nem viszem el ot nyaralni, miert nem csinalok vele csajos progikat, a lanyaimnak húsvétra nem vett semmit, havi egyszer jon hozzájuk kb, szte a hazassagom rossz es a lányokat is rosszul nevelem. Kertem tole 1 ev szünetet, meg is irtam neki, h miket kifogasolok, hagyjon magunknak 1 évnyi idot, azalatt en is jobban megedzodom talán lelkileg. De most nagyimon keresztül üzenget, h en hogyan veszem a bátorságot h feltételeket szánok, meg hat nekem nem is érti h mitől lehet lelki gondom, hiszen van szep házunk. Ja meg hozza tartozik hogy heti kétszer talajra issza magat. Jol tettem h megszakitottam egyelőre vele minden kapcsolatot?

2017. aug. 4. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott elmagyaráztam volna neki a dolgot, hogyha nem tetszik neki a nevelésem és én sem tetszem neki, aki vagyok, akkor nem kell hozzánk jönni abszolút látogatóba.
2017. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Háromszor mondtam el neki, de o csak küldte nekem piasan, h en mar nem vagyok emberi, hanem egy tul tökéletes droid, akiben nincsenek érzelmek. Es ha en nem teszek eleget az o elvárásainak, akkor inkabb nem is beszel velem. Fiatal koromban minden reggel sírva indultam is iskolába, m kialvatlanul szét üvöltötte reggel indulás elott a fejünket. Tavaly elvettek a jogsijat m reszegen belement vkibe. Meddig köteles egy gyerek "elviselni" a szülőt? Es persze ott van az öcsém, aki 29 évesen munkanélküli drogos, a hugom, aki jóformán csak kihasználja es akkor engem piszkal állandóan.
2017. aug. 4. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen háttérrel én nem 1 évet mondtam volna hanem azt hogy soha nem akarom látni.

Max hozzátenném hogy: ha már tartósan józan akkort talán hajlandó vagy vele találkozni.

2017. aug. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit vergödsz? Megmondod neki hogy innentöl kezdve nem akarod látni és ennyi.

Telefont nem veszed fel, ajtót nem nyitsz, a nagyival pedig közlöd, ha szoba hozza anyádat, addig tart a beszélgetésetek. Kész, ennyire egyszerü.

2017. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező beengedni a lakásba. A rendőrt is kihívhatod rá, ha erőszakoskodik. A saját lakásodba azt engedsz be, akit akarsz.
2017. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a dilemmamat inkabb az adja, h vagyok e vele tul szigorú? Es hatha en latom rosszul a dolgot es o meg nem is olyan gaz... Bar ezt a pszichologiaban is írjak, h a gyerek szinte a végletekig kepes a szulojet felmenteni, helyzeteket megmagyarázni.
2017. aug. 4. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismere furdalásod!!-ha mindaz úgyvan ahogy irtad,akkor az nagyon jo ok arra hogy többet látni sem akard
2017. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos en is igy gondolom. Csak annyira nehez! :( apámat 2 eve építettem le, o alkoholista a legdurvább fajtából, es most itt van ez a helyzet anyámmal...es akkor most ot is...ez olyan szomorú! ;(((
2017. aug. 4. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!