Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen szoros...

Normális az ilyen szoros kapcsolat barátnők között?

Figyelt kérdés

Van nekem egy nagyon jó barátnőm, már évek óta őt nevezem a legjobb barátnőmnek, mert nagyon szoros kapcsolat alakult ki közöttünk. Viszonylag sok időt is töltünk együtt, és szinte bármit meg tudunk beszélni. A szoros kapcsolat valamilyen mértékű fizikai kapcsolatot is jelent: jól esik megölelni. Természetesen szeretem őt, mint a legjobb barátnőmet.


Az utóbbi időben azonban ez a kapcsolat elkezdett szorosabbá válni, amit nem én kezdeményeztem, de már egy picit bevallom kezd zavaróvá válni és nem azért mert nem szeretem, hanem mert úgy érzem kezd egy kicsit sok lenni. Ezalatt azt értem, hogy ha találkozunk, szinte percenként kapok tőle hosszú öleléseket. Naponta elmondja, hogy nagyon szeret és boldog, hogy vagyok neki. Ha pár napig nem találkozunk, akkor olyan üzeneteket ír, ami szerintem barátnők között nem biztos, hogy megszokott. Mindig elmondja, hogy mennyire hiányzom neki, ha nem lát, és hogy szüksége van rám.

Ez mind nagyon kedves és jól esik, de kezd egy picit feszélyezni és emiatt próbálom már kerülni azokat a szituációkat, amikor túl gyengéd lehet hozzám.


Sokat gondolkozom, hogy miért kezdett el ennyire hirtelen ilyen erősségű érzelmeket táplálni irántam, és hogy ez vajon beleesik-e még a "szeretem a barátnőm" kategóriába. Azon is elgondolkodtam, hogy vajon én mivel válthattam ezt ki belőle. De nem tudok rájönni, hisz ugyanolyan vagyok vele már évek óta: segítek ha kell, számíthat rám mindig és nagyon gyakran keresem, mert szeretek vele lenni. De ez most megijeszt, és kétségbe ejt, hiszen nem akarom, hogy esetleg mélyebb érzelmeket is tápláljon irántam.

(kis háttérinfó: ő is 22 éves, volt már barátja, de egyik sem tartott pár hónapnál tovább, és minddel ő szakított valami apróság miatt)


Mondjátok, hogy csak én gondolok mögé sokkal többet.

Köszönöm!

22L


2010. máj. 23. 15:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

Szia

Hat en nem vagyok leszbikus, a baratnom sem az, de nalunk ilyenek siman vannak, mert mi tenyleg nagyon szeretjuk egymast.

Mi minden nap megoleljuk egymast legalabb 1x, es megsem erzunk egymas irant semmi mast mint tiszta baratsagot.Pedig mindketten 23 evesek vagyunk, es kb 3-4 vagyunk baratnok. De mintha testverek lennek!

Szerintem ez a mai vilag teljesen demoralizalodott, es mar csak a szex johet szoba mindenrol.

Szerintem beszeld meg vele, mert nem biztos, hogy szerelmes beled. LEehet, hogy valami nagyon bantja amit nem akar/tud elmondani neked, de belul szuksege van a szeretetedre!

Udv

2010. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mi van veletek?

Pasivadászat megvolt?

22/L

2010. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést:)

Elvittem egy összejövetelre a csoporttársaim közé, és ott nagyon beszédbe elegyedett az egyik sráccal. Szinte egész este beszélgettek. Hazafele együtt jöttem a barátnőmmel, és próbáltam kikérdezni. Nem volt túl beszédes, de annyit elmondott, hogy elkérte a srác a számát, és "lehet valami belőle" alapon azért megadta a számát. Annyit még kiszedtem belőle, hogy helyesnek tartja a srácot. De túlzottan nem éreztem, hogy el lenne ragadtatva.

Most egyelőre kivárok. Megnézem mi lesz a vége. Ha látom, hogy valami alakul, nem hozom szóba.

De ha találkozgatni kezd a sráccal és még mindig érzem ezt a "viselkedést" irányomba, azért hozzam szóba?

2010. máj. 27. 17:23
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg, hogy mi lesz ezzel a sráccal,addig ne hozd fel a témát.

(bár ha nem birod tovább,és tul feszélyeztetve érzed magad, akkor természetesen beszélj vele).

Bár kicsit furcsálom hogy azt írtad hogy nem volt annyira elragadtatva....szerintem ilyenkor minden csaj pattogni szokott hogy "elkérte a számom!!!!" :)


Tudom rohadt egy módszer de probáltad már leitatni, és ugy kikérdezni?

Talán jobban megnyilik elötted, és jobbik esetbe ő maga mondja el. :)


Bár én nem hiszek abban a mondásba hogy részeg ember nem hazudik, inkább ugy mondanám, részeg ember jobban megnyilik mások elött és olyanokat is elmond amiket józanon nem.


22/L

2010. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!