Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Mi okozhatja ezt?

Mit tehetnék? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

nagyon-nagyon-nagyon szokott a gyomorszájamnál fájni a gyomrom,de a szüleim nem törődnek vele,pedig elkéne menni a kórházba gyomortükrözésre!!! nem alszok,nem eszek miatta,és ha nem kezelik,akár rák is lehet belőle! ezt már mondtam nekik,nem érdekli őket,de ha majd meghalok..más szülő el viszi a gyerekét,ha panaszkoik,hogy rosszul van!! azt mondják hogy már nagy vagyok,mennyek el egyedül,de a bnőm 17 éves,őt elvitték a szülei,szinte hasonló panaszai vtak neki is,őt megműtötték,lehet h engem is műteni kell,de nem foglalkoznak vele! pedig nagyon-nagyon rosszul vagyok,csak sírok,annyira fáj!!! már volt oylan is,hogy majdnem hánytam,annyira fájt!!! de ne azt nézze hány éves vagyok! és ha rosszul leszek,mit csinálok? olyan mitha egy nagy kést szúrkálnának a hasamban,és oldalt is!! de már nem nagyon mondok nekik semmit,mert nem érdekli őket,jobb ha csöndbe maradok! lehet hogy már kialakult a gyomorrák,de nem csinálnak semmit! sírva mondtam neki,hogy vigyen el,nem vitt!!!

15L


2010. máj. 23. 15:29
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
19%

"15 éves vagyok,162 cm,és 39 kg!!! a baba nadrág rám jön,olyan vékony vagyok!!!

se a kaját,se az innivalót nem tudom lenyelni,annyir rosszul vagyok,és csak fogyok,nem hízok semmit!!! "


na de milyen jól tippeltem, hogy egy kis anorexiás hisztis liba vagy

2010. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert okoskodott.

Nagyon messze van a doki, nem tudsz egyedül elmenni?

2010. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, hogy ilyenek a szüleid. De ha ők nem visznek, akkor menj el egyedül, nehogy baj legyen.
2010. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
nem vagyok anorexiás! haggyatok már ezzel,ígyis van elég gondom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 23. 15:46
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ha fáj valamid akkor hívd ki az ügyeletet. Ha már nem bírsz menni a fájdalomtól akkor ott gond van. Az ember fájdalmában már csak egyre gondol, hogy bármi áron gyógyuljon meg. Tudom, mert műtöttek ezzel. Ha fáj akkor hívd ki a dokit. Nem másra kell ilyenkor mutogatni, hanem megoldást keresni. Nem panaszkodni hanem felvenni a telefont és hívni a szakembert. Figyelemfelhívásra jó a beszélgetés is.
2010. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
63%

kórosan sovány vagy és nem eszel, ennek következtében fáj a gyomrod...ez az anorexia, nem mellesleg nem mész orvoshoz és másban keresed a felelősséget, szintén anorexia tünet....


azt is kétlem, hogy szóltál a szüleidnek, hogy orvoshoz akarsz menni, valószínűleg a panaszkodásod annyi, hogy néha megemlíted nekik, hogy rosszul vagy...


menj orvoshoz, mielőtt a mentő visz!!!


kis okulás: http://www.youtube.com/watch?v=VS2mfWDryPE

2010. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

HOGY ÉN NEM SZÓLTAM?????????

NAGYON RÉGÓTA NYÚZOM ŐKET,HOGY VIGYENE EL!!! SÉTÁLNI NAGYON NEHEZEN TUDOK,ÚGY MEGYEK MINT EGY LAJHÁR,VAGY MINT EGY REUMÁS CSIGA,ENNI NEM TUDOK,NEM TUDOM LENYELNI A KAJÁT,SE AZ INNIVALÓT,DE SZERINTEM AZ NEM SZÜLŐ,AKI NEM VISZI EL A GYEREKÉT! ESKÜSZÖM,HA MEGGYÓGYULNÉK,ÉS MEGSZŰNNÉNEK A TÜNETEIM,PUCÉRAN SÉTÁLNAK 100 KÖRT AZ UTCÁN!!! NEM AZ HOGY NEM ESZEK,ENNÉK,DE NEM MEGY!! SOHA NEM FOGYÓZTAM,NEM IS AKAROK,OLYAN A CSUKLÓM,MINT EGY BABÁNAK!!! VAN VALAMILYEN GONDOM,AMI MIATT EZ VAN!!!

2010. máj. 23. 15:54
 18/46 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanezt a kérdést másodszor teszed fel. Kezdem azt hinni, hogy csak szórakozol azon, hogy mennyire sajnálnak téged.
2010. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
KÖZEL SEM NÉZEK ÍGY KI!!!
2010. máj. 23. 15:58
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz hívom anyukád vagy egy orvost hogy beteg vagy. Vagy a neten a portálodon keresztül a rendszergazda segítségével ill gyámügyi hatósággal megoldódik a problémád. Ha akarod szólok a rendőrségnek , hogy egy fiatalkorú beteg és veszélyben van. Megoldás: mond meg ki vagy hol laksz és a szüleid elérhetőségét.

Így jó?

2010. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!