Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Mi okozhatja ezt?

Mit tehetnék? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

nagyon-nagyon-nagyon szokott a gyomorszájamnál fájni a gyomrom,de a szüleim nem törődnek vele,pedig elkéne menni a kórházba gyomortükrözésre!!! nem alszok,nem eszek miatta,és ha nem kezelik,akár rák is lehet belőle! ezt már mondtam nekik,nem érdekli őket,de ha majd meghalok..más szülő el viszi a gyerekét,ha panaszkoik,hogy rosszul van!! azt mondják hogy már nagy vagyok,mennyek el egyedül,de a bnőm 17 éves,őt elvitték a szülei,szinte hasonló panaszai vtak neki is,őt megműtötték,lehet h engem is műteni kell,de nem foglalkoznak vele! pedig nagyon-nagyon rosszul vagyok,csak sírok,annyira fáj!!! már volt oylan is,hogy majdnem hánytam,annyira fájt!!! de ne azt nézze hány éves vagyok! és ha rosszul leszek,mit csinálok? olyan mitha egy nagy kést szúrkálnának a hasamban,és oldalt is!! de már nem nagyon mondok nekik semmit,mert nem érdekli őket,jobb ha csöndbe maradok! lehet hogy már kialakult a gyomorrák,de nem csinálnak semmit! sírva mondtam neki,hogy vigyen el,nem vitt!!!

15L


2010. máj. 23. 15:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez gáz.

Szájbarúgnám az ilyen szülöt.

Kérd meg egy idősebb rokonod/barátod hogy vigyen el orvoshoz, onnan a beutalóval a kórházba.

2010. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj szüleiddel menned, akárki elmehet veled!!!! És menj is!!!
2010. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
De miért nem mész el egyedül az orvoshoz? Nem mindenkit kísérgetnek a szülei, és ha neked ilyen fura szüleid vannak, akkor saját magadnak kell törődni az egészségeddel. Ők úgysem lehetnek mindig melletted, gondold el, van, akinek nincs is szülője. Most vedd úgy, hogy neked sincsenek és szépen menj el a dokihoz. Az élet nehéz, de mi irányítjuk saját sorsunkat, nem a szülők és nem mások.
2010. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne kiabálj ördögöt mert előbújik. Hm. Amiről te beszélsz az a gyomorszáj problémája lehet, vagy gyomorfekély első lépcsője. Nekem van tudom miről beszélek. Savlekötő sokat segít, de a tejtermékek is jók lehetnek, vagy háztartási keksz.

A fekély iszonyúan tud fájni, hányással jár. Feküdni, de ülni, állni sem bírtam. Szerintem sok lehet a savad ami marja a gyomorszáj részt ezért vagy a fájdalom. Próbálj meg tejet inni vagy kekszet enni. Ha később sem fog enyhülni akkor marad a háziorvos aki további lépéseket elmondja.

2010. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

1 - vegyél Rennie-t szerintem, mert gyomorsavtól lehet, nekem is sok a savam, segíteni szokott


2 - menj el először a háziorvoshoz, az majd megmondja, hogy hova tovább, vagy felír valamit, meg kell-e tükrözés, satöbbi

ha ennyire szenvedsz, ne fetrengj az önsajnálat és a szüleid iránt érzett düh mocsarában, hanem IRÁNY A HÁZIORVOS!! attól nem fog kevésbé fájni a gyomrod, hogy a gyakorin világgá kürtölöd, milyen nemtörődöm szüleid vannak.

és tényleg elég nagy vagy már, hogy elmenj egyedül!!

2010. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

először is egyedül is el tudsz menni a háziorvosodhoz


másik: koplalásos "fogyókúra" ide vezet...

2010. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

de 15 éves vagyok,162 cm,és 39 kg!!! a baba nadrág rám jön,olyan vékony vagyok!!!

se a kaját,se az innivalót nem tudom lenyelni,annyir rosszul vagyok,és csak fogyok,nem hízok semmit!!!

volt olyan hogy fogat mosni nem mentem ki,pedig szabályzós vagyok,és kéne mosni,de akkor nagyon rosszul vtam,nem bírtam!!

2010. máj. 23. 15:42
 8/46 A kérdező kommentje:
nem fogyózok,soha nem is csináltam!!!
2010. máj. 23. 15:42
 9/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem is kell elmenned, az utolsó orvos, méghozzá olyan nagyszerű, hogy látatlanban felvette a kórismét.
2010. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
???
2010. máj. 23. 15:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!