Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így? Mi baj velem?

Miért érzek így? Mi baj velem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,van egy hugom,anyu,apu mégis azt szeretném ha elválnának és ha valamelyikük össze jön valakivel annak legyem egy nálam nagyobb fia(hogy legyen egy mostoha bátyám,mindig szerettem volna egy báttyat).Ezért szoktam imádkozni,hogy elvájjanak.

2017. júl. 31. 20:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kösz szépen,hogy meglátjátok azt,hogy 13 évesen nem írok tökéletesen helyesen.Basszus,tényleg k**va nagy hiba az,hogy "legyen" helyett VÉLETLENÜL "legyem"-et írtam.

Nem harmónikus a család.Pasizni??Ha valakinek tetszenék is...na mindegy.

2017. aug. 1. 05:40
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem bántani akarlak, de szerintem a duli-fuli stílusod miatt nem tetszel a srácoknak.


Ha egy kicsit visszavennél az arcodból és kicsit lányosabban viselkednél mindjárt akadna kérőd.


De ezzel a berúgom az ajtót stílusoddal minden valamire való srácot elriasztasz magad mellől.


Szerintem, ha lenne egy bátyád az tuti, hogy móresre tanítana és nem hagyná, hogy ilyen foghegyről beszélj, és ez a szülők válnának már el ötletedet sem díjazná.


Még nincs semmi veszve, csak lépjél egyet hátra és legyél kedvesebb a világhoz és a világ is kedvesebb lesz hozzád.

2017. aug. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a "legyem" a helyesírási hiba, az csak elütés. Hanem ezek: hugom, össze jön, báttyat, elvájjanak, éretségit, harmónikus.

Tudom, nem fair egy kérdésnél a helyesírásba belekötni, de ha 13 évesen úgy írsz, mint egy 8 éves (már ami a nyelvhelyességet illeti), az azért feltűnő.

Nem feltétlenül és nem mindig jó az sem, ha nagyobb testvéred van. De hogy kvázi lehetetlenre vágysz és ezért kívánsz rosszat másoknak, na az önzőség. Inkább próbálj a meglévő kapcsolatokon javítani.

2017. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert gondolom,ti itt mindannyian tökéletes helyes írással rendelkeztek,mi??Lányosabban?Mi van,beszéljek úgy mint egy csitri(szercsi,puszcsi) vagy legyek apuci pici lánya?Vagy esetleg hordjak mini ruhát?Az biztos tetszene a fiúknak 😒.
2017. aug. 1. 12:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Na jó, te még túl gyerek vagy ahhoz hogy felfogd miről beszéltek neked. Nem azt mondták hogy gügyögj, meg járj ku.rvásan, hanem hogy vegyél picit vissza, legyél nőiesebb. Ne duli-fuli kislány aki a családja tönkremenéséért imádkozik egy múló szeszély miatt. Túl gyerekes vagy, azért nem érdeklődnek a fiúk utánad. Az meg hogy tetszenél valakinek... hát megint gyerekes hozzáállás. Azt a figyelmet, érdeklődést ri.banckodás nélkül is fel lehet kelteni. Nem kell ám azt várni hogy a fiúk kezdeményezzenek.
2017. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Te egy retardált vagy. Egyáltalán átgondoltad miről is beszélsz itt? Ha esetleg (kicsi a valószínűsége) lenne egy mostohabátyád, az foglalkozna veled egyáltalán valamit? Szülődet jó eséllyel utálná, akkor majd téged szeretni fog, nem? 😂😂 Álomvilágban élsz. De ez a kisebbik probléma. Belegondoltál egyáltalán, hogy mi lenne a hugoddal, te aberált?! Én most 15 vagyok, és hét éves voltam mikor a szüleim elváltak, és még most is szo**k miatta. Lehet hogy te nem fogsz, de a testvéred nagy valószínűséggel igen. Első kézből láttam, ahogy apám megrogyott, más ember lett belőle, és nemmelesleg futkoshatok közöttük össze vissza, nem lehetek velük egyszerre. Értékelned kéne azt amid van. Ezt az egészed feladnád azért, hogy legyen egy mostohatestvéred, akinek egyértelműen elege lenne belőled már az első napon, mert biztos, hogy végig utána kajtatnál. Nőlj fel. Pont ahogy az előttem lévőek mondták.
2017. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!