Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így? Mi baj velem?

Miért érzek így? Mi baj velem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,van egy hugom,anyu,apu mégis azt szeretném ha elválnának és ha valamelyikük össze jön valakivel annak legyem egy nálam nagyobb fia(hogy legyen egy mostoha bátyám,mindig szerettem volna egy báttyat).Ezért szoktam imádkozni,hogy elvájjanak.

2017. júl. 31. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Buta vagy.
2017. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, nehogy azt hidd, hogyha lenne egy bátyád, annak lenne ideje a 13 éves húgára.
2017. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Az igen....
2017. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy, megindultak benned a nővéérési hormonok... pasira vágysz, (ha nem is úgy, csak egy ölelésre, kézfogásra) és nem egy bátyra. Szimplán egy idősebb fiú állandó jelenlétére. Előttem szólónak igaza van, ha meg is törtenne, nem is biztos hogy veled élne így látnád talán ünnepekkor, ( gondolom anyuddal maradnál a fiú valószínűleg az anyjával maradna, így csak akkor látnád ha nagy néha beesne az apjához, de akkor te tuti épp a saját apádnál lennél. Fordítva igyan ez, amikor te mennél apádhoz, ő is biztos menne épp a saját apjához) ha valahogy még is, akkor nem túl valószínű, hogy ebben a korban foglalkozna veled. Már az ő korában. Én is alig láttam a mostohatesóimat...
2017. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Imádkozz inkább egy helyesírási szótárért, mindenki jobban járna.


Amúgy meg az idősebb ellenkező nemű mostohatestvérek csak a könyvekben és a filmekben szokták értékelni a "hugicát". A valóságban jobb esetben csak tesznek rá, rosszabb esetben bántják.

2017. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat,mert nem tettem le éretségit nyelvtanból...basszus nem a suliban vagyok,nem direkt írtam helytelenül.

Nem azt mondtam,hogy azt gondolom ami a könyvekben van.De jó lenne egy nagyobb testvér.

2017. júl. 31. 20:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan (pl. mai kérdés kérdezője) is amiatt siránkozik hogy válnak a szülők, te meg ezt akarod? Ne akard. Neked hamarosan pasizni kell...
2017. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Marha jó lenne a szüleid élete gallyra menne, szétesne a családos- Ha lenne is idősebb fiú az új családban, hát én a helyében marhára utálnám apám új macájának a kölykét.
2017. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
családod
2017. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy szeretnél idősebb testvért, de azon az áron, hogy elváljanak a szüleid? Örülnél, ha tönkremenne a házasságuk, a harmonikus családi életetek? Mindezt egy bizonytalanságért? Ha el is válnának a szüleid, nem biztos, hogy lenne mostohabátyád, ha pedig mégis, egy tizenévesen megismert mostohatestvérrel pedig már szinte esélyed sem lenne igazi testvéri kapcsolatot kialakítani.

Törekedj inkább arra, hogy jó viszonyod legyen a hozzád közel állókkal, legyenek barátaid.

Imádkoznod pedig tényleg inkább egy helyesírási szótárért kellene.

2017. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!