Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bocsátasz meg a párodna...

Hogyan bocsátasz meg a párodnak ha olyasmit tesz amit sohasem néztél volna ki belőle? És fáj Neked hogy olyasmit csinált?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az a valami...
2010. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bármi, amit nem tudtál volna elképzelni
2010. máj. 23. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet igy általánosan írni valamit,ez tényleg attól függ mit tett.A páromnál volt már olyan amit nem hittem hogy megcsinál és megbocsátottam neki de van olyan is amit ha megtenne nem nézném el neki.
2010. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%-osan sehogy,hiába próbálom...
2010. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok időnek kell eltelnie!De még akkor is ott van bennem néha sz,hogy mit tett.
2010. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnám azon,hogy miért tette? A kapcsolatunkból mi hiányzott neki? Természetesen megkérdezném előtte. Lehet,hogy én is hibás voltam a dologban? Soha nem csak az egyik fél a hibás,hanem mind a kettő!
2010. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem olyan dolog, hogy általánosítani lehessen. Valószínűleg a hazugság a legnagyobb ilyen, de még ekkor is elgondolkoznék, hogy én kényszerítettem-e bele véletlenül. Ha írnál pár konkrétumot, akkor egyszerűbb lenne kibogarászni, mi az, ami megbocsájtható :)

A megcsalás is az lehet, hiszen valamivel én is hozzájárultam, hogy megtegye (pl. valami tudat alatt hiányzott neki belőlem, vagy a kapcsolatból, amit nem kapott meg).

Ezért sem tudok általánosítani, minden átértékelendő.

2010. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rossz vagy pontatlan a kérdés, mert mi lehet az, amit nem nézek ki belőle és meg kell bocsássak. Pl nyilvános helyen szrna, azt nem nézném ki belőle, de elnézném, ha megcsalna és a pofámba hazudna, azt válással/szakítással "jutalmaznám".
2010. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt, ezt az 1 dolgot soha nem néztem volna ki belőle.De adtam neki egy esélyt, sirt nekem, én hagytam egy ideig, sokat beszéltünk mi legyen, végül megbocsájtottam, de el soha nem felejtem!Teljes bizalom még mindig nincs, és már eltelt 4 honap.De azt kell hogy mondjam, jobb lett a kapcsolatunk.
2010. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha olyat tesz amit sosem tudtam volna elképzelni tehát ellenkezik az elveimmel azt nem bocsájtom meg.
2010. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!