Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó lesz?

Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés

Jogi karra jártam 1 évet viszont ott hagytam.

Most egészségügyben szeretnék elhelyezkedni.

Májusban hagytam ott az egyetemet és ezért a rendes felvételi eljárásról lescúsztam épp.

Ezért most Pótfelvételin akarok jelentkezni levelezőre ápolásra mert nem akarok egy évet elcseszni. Így is 21 vagyok.

Semmelweisen nem indítottak pótot csak Győrben. 1 évet önköltségesen lehúznék ott majd jövőre újrajelentkezéssel mennék SOTE-ra államira, a tárgyaimat pedig elfogadtatnám ( felvettek volna most is a pontok alapján oda.) Nekem Győrbe a bejárás elég gázos lenne ezért Veszprém megyéből felköltöznék Budapestre és ott keresnék állást és albiban egy szobát, szombatonként pedig onnan járnék Győrbe mert csak 1,5 óra és este fél 9-ig is járnak a vonatok, ide ahol most lakom 3/4 4kor elmegy az utolsó busz Győrből ami szívás mivel kb 6 ig van oktatás.

Ami viszont baj hogy Veszprémben 2 hete kaptam segédápolói állást és azt ott kéne hagynom.

Szerintetek mit tegyek?

Elakarom kezdeni az egyetemet nagyon nagyon.

Viszont itthon menne az ordibálás hogy elrontom az életem, megint hülyeséget csinálok, nem mehetek stb stb...

21 vagyok / L


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok és köszönöm!!


2017. júl. 30. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De ha már mindenképp el akarod kezdeni a sulit akkor Győrbe lenne érdemes költözni
2017. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem bírtad tehát kibuktál. Nem kell ehhez megbukni, te agyoniskolázott. Szerintem neked nem való a felsőoktatás. Ez van.
2017. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!