Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Hatalmas veszekedés volt az anyámmal. Külön élünk. A párom...ő nincs itthon, egyedül vagyok. Legszívesebben meghalnék. Mindig ezt tartottam csak megoldásnak, kár is szépíteni. Azt hittem, kigyógyultam, de mostanában több komoly probléma volt, nagyon komolyak, és már legyűrt. Ez volt az utolsó csöpp.

De muszáj kibírnom, mert terhes vagyok. Muszáj azonnal megnyugodnom, erőt szereznem, mert most nem én vagyok az első. De nincs erőm, és sose voltam még ilyen kétségbeesett.

Mit csináljak? A pszichológus nem azonnali megoldás. Még egy rohadt altatót se vehetek be. Semmi erőm nincs. És nagyon félek.



2017. júl. 29. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol a párod? És mi volt a veszekedés oka?
2017. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Mindig ezt tartottam csak megoldásnak"- és miért nem rendezted először a saját életed, mielőtt tönkretetted másét?
2017. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hamarosan itthon lesz. Még egy óra, mire hazaér a munkából.

Hülyeségből alakult ki, aztán sok minden előjött, ami régóta ott volt már bennünk. Sok sérelem, hibáztatás, mind kijött, és jól meg is lepett. Elment.Futottam utána,mint egy hülye, de nem érdekelte. Olyan üzeneteket ír,hogy holnaptól nem lesz gondom rá...

Nem tudok már beszélni vele.

És a babát is nagyon féltem. Összetörök, ő pedig érzi. Máris borzalmas anya vagyok.

2017. júl. 29. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Írd le mi történt, mi a probléma!!! Hátha tudunk írni valami okosat! Kitartás! Valamit kitalálunk, hogy mit tegyél, de így nehéz, hogy nem tudjuk mi a pontos gond. :( az érzéseid teljesen megértem, mostanában én is sokat vagyok ennyire padlón, összejöttek a dolgok... Írd le pontosan, hogy mi történt!
2017. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, látom közben írtál egy kicsit. Tudom, hogy hülye tanács, de próbálj megnyugodni, párod nemsoká otthon, utána egy jó nagy alvás esetleg segíthet, és majd tiszta fejjel szépen, nyugodtan át tudod gondolni a bajokat.

Kitartás

2017. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félek. Ha valakinek baja esik, az én hibám lesz. Ha kárt tesz magában. El se érem.
2017. júl. 29. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj a párodnak beszélni erről amennyire "jól esik".Hátha akkor megnyugszol.
2017. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy rokonokat barátokat is próbálhatod hívni.Hátha tudják hol van anyukád.Vagy legalább valami ötletük hátha van.


Ki tudja lehet valamelyküknél van.

2017. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi. Semmi új. Egy kis kapaszkodó sem.
2017. júl. 30. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!