Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a családom...

Hogy bírjam ki a családom nélkül Pesten?

Figyelt kérdés
Feljöttem szerencsét próbálni.. Még csak két napja lakok itt,mégis folyton sírdogálok. Hiányzik anyu,a kutyusom, a párom... Legalább három hónapot le kellene húznom, már az is jó lenne... de még kilátástalan. Haza járni két hetente tudnék egyetlen egy napot... Majd belehalok :)

2016. nov. 26. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Skype,videotelefon. Ok is meglatogatjatbak néha. De majd kicsit jobb lesz.idővel
2016. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz, kikkel?
2016. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A meló biztosít szállást, egy szobatársam van .. ő meg sokszor hazajár.. így egyedül vagyok kb..
2016. nov. 27. 00:54
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem valo mindenkinek... van akinek nem szabad szerencset probalni
2016. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Banyek, hát ez még csak a második nap. Szinte mindenki ezt érzi amikor először kerül huzamosabb ideig távol a gyermekkori otthonától.
2016. nov. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit keseregsz ilyesmin? Ideje felnőni! Örülj az új élményeknek, új lehetőségeknek, új helyeknek, új embereknek! Persze aki csak a szobájában fészbukozott egész életében, annak tényleg nem mindegy, hogy hol teszi.
2016. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első napok ilyenkor nehezebben telnek, de idővel hozzászoksz az új körülményekhez. Itt az ideje önállósodni, nem leszel egész életedben a szüleid közelében.
2016. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Ideje felnőni!

Ilyeneken gyerektáborban szoktak pityeregni.

2016. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy szar, de miért ülsz otthon egymagadban?

Én nyakamba venném a várost, most karácsonyi vásárok pl., korzinék, mozi (ha van pénzem, psze), Margtsziget, meg csomó-csomó helyre el lehet menni.

Egyedül kissé snassz, de legalább megismered a várost és emberek között leszel.

2016. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első napok tényleg nehezebbek lehetnek.

De hasznodra fog válni, ha egy kicsit önállósodsz, és pár hónap hamar elrepül.

Én is azt tanácsolom, hogy sétálgass a városban, egy csomó érdekes látnivaló / program van, ami (szinte) ingyen megoldható és új ismeretségeket is köthetsz!

2016. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!