Miért nem engedi?

Figyelt kérdés
Anyu sose engedi apunak, hogy pl elmosogasson. Apu szeret fözni, szokott is olykor, meg néha elmosogat. De anyum mindig elzavarja, ha meghallja az edénycsörömpölést. Pedig normálisan elmosogat, igaz néha téves helyre pakolja az edényeket. Én örülnék neki, ha a párom nem hagyna minden munkát nekem, nem várom el de a segitökészség egy abszolút jó pont szerintem.
2017. júl. 28. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én anyukám is utálja, ha Apa mosogat. Ugyanis nem mossa el alaposan a dolgokat.


Én örülök neki, ha a férjem segít, el is szokott mosogatni is, bár azt én se nagyon szeretem, mert folyatja a vizet, és attól falramászom. Nehéz lenevelni róla, mert már így szokta meg otthon is.

Annak jobban örülök, ha másban segít, pl felmos, miután kiporszívóztam, mert felmosni utálok, mosogatni szeretek :D

2017. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!