Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám sokszor nem engedi,...

Anyám sokszor nem engedi, hogy este itthon aludjak, hogyan tudnék ezek változtatni?

Figyelt kérdés
Főleg hétvégén szokott előfordulni, hogy haza hozza a barátját és olyankor nem engedi, hogy otthon aludjak. Ilyenkor a barátaimhoz szoktam menni, de az se lehet, hogy mindig ott legyek meg nagyon ciki mikor kérdik, hogy miért akarok ottaludni. Beszéltem már vele erről, hogy szeretnék otthon maradni, de nem ért semmit. Hogyam érjem el, hogy megengedje ?
2017. jan. 30. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
hány éves vagy? apukád? nagyszülők, más rokonok a közelben?
2017. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Iskolában ezt így meséld el az osztályfőnöknek és az iskolaorvosnak/gyermekvédelmisnek.
2017. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elváltak apámmal, vannak rokonok a közelben, de nem nagyon beszélek velük. 19 éves vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy a gyermekvédelmisek tennének valamit
2017. jan. 30. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

mi az hogy nem engedi basszus?

elég gáz anyukád van hogy egy pali miatt a saját gyerekét elküldi otthonról...

jogod van otthon aludni, a saját szobádban!!!

inkább anyád menjen el a palihoz, és ne a gyerekét küldje el!!!

2017. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem beszéld meg a barátaiddal ezt őszintén, mert mást nagyon nem tudsz tenni. Ne félj attól, hogy mit gondolnak, hiszen ez nem Téged minősít. Remélem, segítenek majd. :)
2017. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy keménynek fog tűnni, amit írok. Talán ezek jó alkalmak arra, hogy átgondold, mihez kezdj az életeddel, hogyan legyél önálló minél előbb. Amúgy, ha el is érnéd, hogy ott maradhass valamilyen végzéssel, bár ezt kétlem, az ő háza, bármikor kitehet... akkor is elmérgesedne köztetek a viszony. Én a helyedben sürgősen keresnék egy albérletet, amit megosztasz több albérlővel ( lehetőleg diákokkal).
2017. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Én megmondanám,hogy oké,elmegyek,de akkor adjon pénzt hotelre addig,mert nincs hova mennem aludni.

Szerintem elég pofátlanság a kérése. Ha kettesben akarnak lenni,akkor legyenek a pasinál,vagy legyenek olyankor nálatok,amikor te nem vagy otthon(mert önszántadból elmész)

Ez ,hogy megkér,hogy menj el otthonról,hogy nyugdotan tudjanak szexelni,nekem elég fura..

2017. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Azért jó pár infó hiányzik!


Mekkora lakásról van szó? (Mert egy pici lakásban igen kínos lehet az anyának is meg a gyereknek is, ha az anya együtt akar lenni a barátjával, de nem tudnak elvonulni sehová.)


Azt nem tudom, miböl gondolják egyes válaszolók, hogy a férfinél jobban megoldható a helyzet - adott esetben ott lehet akár több kisebb gyerek is, akik esetében még kevesebb lehetöség van a magánéletre.


Persze elég furcsa így, amit ír a kérdezö, de feltételezhetöen ennek volt valami elözménye is.

2017. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

inkább szerencsétlen kölyköt dobja el mi?


az annyja palija miért nem tudja megoldani a kis együttlétet..inkább ez a vicc

2017. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Hat akkor menj el hosszabb idore. Ha a pasi dobja ne aludj otthon hetvegen. Mondd mar programod van ;)


Amugy gusztustalan amit csinal. Varjak meg mig alszol...csondbe is lehet csinalni :D nagy vagy mar nem fogsz benyutni, hogy : anya pisilni kell!!!

2017. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!