Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamiért haragszik, vagy...

Valamiért haragszik, vagy csak szégyell? (lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Van egy haverom, 16 éves lesz nyáron. Úgy kb 2 éve vagyunk nagyon jóba. Mindig irkálta hogy mennyire bír, mindent megbeszéltünk mindig, volt hogy kimentem sétálni meg ilyenek. Erre ma pár barátommal bementünk egy kávézóba, ő is ott volt 2 barátjával. Mivel már régen nem láttam, úgy köszöntem neki hogy: eee szijaaaa, közbe mosolyogtam. Erre ő rám nézett annyit mondott h helo.. és el is kapta a fejét. Aztán pár perc múlva felálltak, és rám se nézett csak kisétált a helységből. Azután úgy 5 perc múlva odaszól az asztalunkhoz h vki menjen velük csocsózni. Én mentem, mondom legalább megkérdezem h mi baja van. Amikor odaértem meg is kérdeztem h X haragszol rám valamiért? Azt mondta h nem. Erre egyik haverja azt mondta h nem haragszik csak megváltozott. Aztán amikor játszottunk én voltam a csatár, de X is az akart lenni( vele voltam ) de mondtam neki h én nem vagyok jó kapus, erre beszólt h: csatár se..nem igaz. Aztán beszéltünk még pár mondatot, de nem olyan volt mint eddig :S Teljesen más. Az jutott eszembe hogy talán szégyellne a haverjai előtt? Csocsó után is köszönés nélkül elment. Nem értem :S PLS normális válaszokat ! köszönöm .
2010. máj. 22. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet tényleg megváltozott,de szerintem erre csak ő tud válaszolni.Szóval szerintem kérdezd meg tőle,amikor egyedül van :)
2010. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ó mert ő nagyfíú lett, és beképzelt, téged meg pisisnek vesz. Hagyd a fenébe, szóra se értedemesítsd. Kerüld és kész!
2010. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kulcsszó: ott voltak a haverjai!Ne spirázd túl, nem veled van a baj, csak x kamaszodik, és nem merte a haverjai előtt fölvállalni, hogy haverok vagytok. Nem szégyell, csak kamasz:D
2010. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ugyanilyen esetem, és utána még a srác kérdezte, hogy miért haragszok.Ha annyirs jó haverja lennél felvállalna ha ott vannak a haverok, ha nem...
2010. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamasz és ráadásul ott voltak a havarjai. De lehet, hogy tényleg ekkora ősbunkó. Én hagynám a csába. Vagy legalábbis 1-2 évig hanyagolnám. :)
2010. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tud érthető magyarázatot adni, legközelebb viselkedj vele hasonló kimérten, hátha észhez tér... De ha a haverja azt mondta, nincs baja, csak megváltozott, valószínűleg mindenkivel ilyen. Lehet, hogy csak sajnáltatja magát valami miatt és épp azt akarja, hogy kérdezgessék mi baja. Egy próbát még megér, de... Ő is nagyon jól tudja milyen kellemetlen helyzetbe hozott például azzal, hogy te nagyban köszöngetsz neki, mint egy nagy havernak, ő meg alig reagál. Tudta jól. Mondom még egy próbát megér, aztán hagyd, gondolom nem olyan barátokra van szükséged, akik nem vállalnak fel mások előtt.
2010. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért volt ilyen, mert te lány vagy ő meg fiú, és nem akarta hogy a lökött haverjai röhögjenek rajta, hogy lánnyal barátkozik, vagy azért nehogy piszkálják, hogy mi van kettőtök között.

De simán megkérdezheted tőle mikor kettesben tudtok beszélni, hogy ezért volt-e furcsa veled.

De nem téged szégyell, hanem nem tudja kezelni a hülye haverjait... :) Meg persze az is lehet hogy tetszel neki, és nem akarta hogy megneszeljék a haverok.


31/N

2010. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat :)

Szerintem így olvasva a válaszokat, igazatok van :) biztos a haverjai állnak a háttérben, de majd rákérdezek valamikor :)

2010. máj. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!