Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentett-e már valakinek...

Jelentett-e már valakinek érdemi segítséget valamely itt kapott, olvasott tanács? Tehát van-e olyan, aki megfogadott, betartott az itt javasoltak közül valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy én hülye kérdéseket teszek fel, de ha kapok is jó választ, néha nagyon nehéz eldöntenem, hogy a sok válasz közül melyik a helyes válasz. Az igazán fontos kérdésekre, amit a google-ban sem találni, azokra nem kaptam választ.
2010. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, kaptam már hasznos tanácsokat, ötleteket, olykor sok kedves szót! Szeretek errefelé böngészni, hátha én is tudok valakinek segíteni!
2010. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!