Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentett-e már valakinek...

Jelentett-e már valakinek érdemi segítséget valamely itt kapott, olvasott tanács? Tehát van-e olyan, aki megfogadott, betartott az itt javasoltak közül valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Párszor igen. Főleg, amikor még kicsi volt a fiam, és jó volt tapasztalt anyukáktól egy-két tippet olvasni.

Amúgy inkább a dolgok megvitatására használom az oldalt, ha pl. kíváncsi vagyok rá, hogy mások hogy látnak ezt-azt.

2010. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig 24 kérdésem volt, ezek közül mondjuk kb kicsit több mint a felére kaptam számomra hasznos választ.
2010. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam, de nem jött be (zajos szomszéddal kapcsolatos).
2010. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyira hasznos válaszokat nem kaptam,de volt amikor megnyugtatott:)
2010. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kaptam, főleg ha olyan problémám volt, amihez tényleg analfabéta vagyok :)
2010. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én nagyon jó válaszokat kaptam. pl: Ötletet kaptam olcsó és nagyon jó parkettára. Bár számomra is meglepő volt, de majdnem minden kérdésre érkezett hasznos válasz is...
2010. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jól értem, inkább a praktikus kérdésekre érkeztek hasznos válaszok? Pl. mit csinálj a gyerekkel bizonyos probléma esetén, milyen parkettát vegyél, stb.?
2010. máj. 23. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen,az esetemben is főleg az olyan kérdésekre kaptam hasznos választ,hogy pl. hol vegyek ezt-azt

De volt már,hogy amikor el voltam keseredve,tettem fel kérdést,hogy mit tegyek és kaptam arra is jó tanácsot és sok kedves szót is.Ezt is hasznosnak vélem,ha megnyugtatnak vagy csak megértenek.

2010. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, a praktikusakra sok hasznos tanács érkezett nekem is. Őszintén szólva azt nem nagyon tudom elképzelni, hogy valaki élete nagy problémáját leírja itt és arra megalapozott, hasznos választ kap. Például mert mindig csak a helyzet egy kis szelete van leírva, ráadásul csak egy szemszögből.

Pont ezért ilyen kérdést szerintem nincs is sok értelme föltenni.

A másik, amikor nincs egyértelmű válasz. Rengetegen kérdezték, hogy mit tegyenek, ha megcsalta őket a párjuk. Erre aki elítéli a megcsalást, azt írta, hogy dobja ki, aki megengedőbb, az azt, hogy adjon még egy esélyt. De a körülményekre a legritkábban kérdeznek rá az emberek, mindenki csak szajkózza a maga véleményét.

2010. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

gyakorlati kérdésre én is kaptam tök jó választ, gyorsan. Pl. épp sütöttem valamit, és közben esett le, hogy gubanc van, és közben még időben jött a segítség.

Érzelmileg is kaptam már itt támogatást, olyankor nem is igazán válaszra volt szükségem, csak olyan női : "tudom mit érzel-re" :-) Szóval jó hely ez.

2010. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!