Ez féltékenység?

Figyelt kérdés
Szóval,sose volt jó kapcsolatom a szüleimmel,nem szeretnek engem,de valamennyire meg tudom érteni őket.Rossz tanuló vagyok,nincsenek barátaim,nehezen lehet velem beszélgetni,a testvéreim viszont tökéletesek,vidámak,viccesek,őket imádják a szüleim.Nagyjából 2 hónapja összejött az egyik nővérem egy sráccal(nevezzük T-nek)és pár hete bemutatta nekünk.Első találkozásnál kb 3 órát volt nálunk,itt vacsorázott.Szüleim rögtön odáig lettek érte,és már akkor mondták neki,hogy nagyon szeretik és bármikor átjöhet hozzánk ha szeretne.Azóta volt itt párszor,és a szüleim folyton nevetgélnek vele,nagyon szeretik.És nem tudom,hogy ez féltékenység,de nagyon zavar a szüleim és T kapcsolata.Én ezt a szeretetet sose kaptam meg tőlük.Nekem 15 éve azt mondják hogy alig várják,hogy 18 legyek és akkor végre kidobhatnak itthonról és nem kell látniuk a szánalmas pofámat,T-nek meg pár perc után azt mondják hogy szeretik.Nekem folyton mondják,hogy bárcsak ne lennék a fiuk,T-t meg fiukként szeretik.Testvéreimre sose voltam féltékeny,mert születésem óta jobban szeretik őket a szüleim,mint engem.De ez,hogy egy ismeretlen embert kedvelnek,és a fiukat meg gyűlölik,valahogy nagyon bánt.Ez féltékenység? 15/f

2017. júl. 24. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh, sajnállak. Igen, sajnos féltékenység, de nem a te hibádból. Ha szüleid ilyeneket mondanak neked, hogy szeretgeted még őket? Próbálj meg önálló lenni az életben, ilyen szülőket kerüld el jó messzire, ha kikerülsz otthonról. Sajnállak :/ hajrá az életben
2017. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez féltékenység. De nézd a jó oldalát,ha betöltöd a 18-at,nem kell kidobjanak otthonról,lelépsz te magadtól is,ha van egy kis eszed!
2017. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ez nem féltékenység, inkább a fájdalom árad belõled.Fáj neked,hogy egy idegent,aki lehet nem is fog a családban maradni, jobban megkedvelték percek alatt, mint azt a fiut aki a sajátjuk.Tanulj szorgalmasan, a sok elnyomásért talán az élettõl meg fogod kapni egy nap a mosolyt is az arcodra.Bizz önmagadban!!!
2017. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben sajnos nincs mit tenned. Lehet nem kivant gyerek voltal. Probalj meg valahogy nem tudomast venni rola tudom , hogy irto nehez de eros vagy es menni fog. Ha mar sok sok eve igy megy szinte megszokott csak magadat orlod vele es megjobban faj. Merulj bele a tanulasba szerezz baratokat es csinalj ugy mintha nem is lennenek. Nem nehez mas emberekkel kommunikalni. Probald ki! Meglatod hamar elfog telni az a 3 ev es a magad ura lehetsz. Kitartast!
2017. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!