Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzek?

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, még sosem volt barátom, de már nagyon szeretnék járni valakivel. Nem azért mert szexelni szeretnék vagy csókolózni, hanem egyszerűen vágyom arra, hogy valaki átöleljen, megpusziljon. Hogy legyen valaki, akivel mindent megtudok beszélni, aki szeret és akit én is viszont tudnék szeretni. Persze, vannak barátnőim és nagyon szeretem őket, mégsem tudom elnyomni magamban ezt az érzést. Naponta látok velem egyidős vagy még fiatalabb lányokat a párjukkal, miközben én egyedül vagyok. Miért érzem ezt? Már annyira rossz, néha úgy érzem biztos ronda vagyok, azért nem kellek senkinek. Pedig jól jövök ki a fiúkkal, főleg az egyikkel, akibe azt hiszem sikerült fülig beleesnem...

Normális hogy érzek? Mit kellene tennem?

Előre is koszi, annak aki válaszol!


2010. máj. 22. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy érzel, képzeld mi lenne ha nem! De tök természetes amit érzel, minden normális embernek vannak ilyen vágyai. Én is, így voltam ezzel ennyi idősen, nem voltak pasijaim, pedig közel sem vagyok csúnya lány:) Mindennek eljön az ideje, inkább szórakozz, bulizz élvezd az életet...
2010. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj azzal a fiúval, akibe beleestél, lehet ő is így érez, és majd később bánod,hogy elszalasztottad a nagy lehetőséget! Mozdulj ki, szórakozz, ismerkedj! :)
2010. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond el ugyan ezt annak a fiúnak, akibe úgy érzed, hogy beleestél. Ha bejön, nyertél. Ha nem, akkor legközelebb.
2010. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is így éreztem egy éven keresztül, amíg fülig szerelmes voltam egy fiúba, de mostanra sikerült teljesen kiábrándulnom belőle. egészen elment a kedvem, apasiktól, de mondjuk én voltam a hülye, hogy is gondolhattam, hogy esélyem van nála...mindegy, ez most senkit nem érdekel :D

egyébként szerintem teljesen normális, hogy így érzel :)

2010. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem merem elmondani neki, mert ez tönkretenné a barátságunkat. Tuti nem szeret. Az egyik barátnőmbe szerelmes.
2010. máj. 22. 14:51
 6/8 anonim válasza:

Ha másba szerelme snincs mit tenni..én azt mondom ne várj rá nem éri meg hidd el tapasztalat.Pasi és busz után ne fuss ugyis jön a következő;P Inkább keress valakit aki hozzád illik és akivel ebszélgetni is tudsz:)

16/L

2010. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám! (6éve) Azóta családom van. Évek teltek abban a vágyakozásban, de addig megtanultam egyedül megbírkózni a kérdéseimmel, a napi gondjaimmal.

Ronda?! Olyan förtelmes külsejű emberek élnek boldog kapcsolatban, hogy ilyenre ne is gondolj!

Viszont a szép, értelmes, gondolkodó lányok nehezebben boldogulnak, mert a hasonló fiúk ugyanilyen kishitűek.

IDŐ!!!

2010. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális érzéseid vannak ebben a korban.A szerelembe vagy beleesve. Nem kell siettetni semmit. Akkor biztos , hogy a visszájára fordulna minden.Várd ki a megfelelő alkalmat.El fog jönni . Tuti!!!!
2010. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!