Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem hoz zavarba az...

Csak engem hoz zavarba az ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

A lányom barátját ma ismertem meg. A fiú beállított két csokor virággal és egy üveg borral. Egy csokor virág a lányomnak, egy csokor nekem, a bor pedig a férjemnek. A srác azt mondta, hogy így szeretné elkérni a lányom az esti buliba.

Aranyos volt, de nagyon zavarba hozott. Ezzel csak én vagyok így vagy más is?

A lányom 17 éves a barátja 22.


2010. máj. 21. 20:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok között ritka az ilyen fiú. Remélem elengedted a lányodat bulizni :I
2010. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Már korábban is írtam, hogy természetesen elengedtem.
2010. máj. 25. 20:54
 23/30 anonim ***** válasza:
Én nagyon meglepődnék...nekem egyetlen fiúm sem hozott "csak úgy" anyukámnak virágot, na meg nekem is csak akkor ha kihisztiztem, pedig nem a legtaplóbb volt egyik sem. Mostanában rendkívül ritka! Isten tartsa meg ezt a jó szokását :D
2010. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21:04!:DDDDDDDD
2010. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Hát ha ki kell hisztizni a virágot sztem az nem ugyanaz.

Utolsó előtti neked meg meg van az értelmi szinted.

2010. máj. 25. 21:50
 26/30 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is nagyon kedves dolog volt tőle :)
2010. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom... Szép gesztus meg minden, de én is megijednék tőle egy kicsit. Én az ilyen dolgokat ennyire korán még tolakodónak tartom. Ilyenkor mindig az motoszkál bennem, hogy a srácba van valami hátsószándék, csak tudja, hogy így leveheti az ősöket a lábukról, a lány pedig a tenyereiből fog enni (mint ahogy azt az előző kommentek is mutatják)

Én már csak tudom, fiú vagyok, másképp gondolkozunk, mint a lányok! Ami aranyosnak tűnik, amögött aljas terv forr :D

Viccet félretéve: kicsit fura! :)

2010. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fura. Én is vittem ajándékot minden családtagnak, amikor először mentem barátnőm szüleihez. És ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor azt is elárulom, hogy mindezt a szüleim ráhatása miatt.

De hát végül is nincs ezen mit szégyellni, az ember a szüleitől tanul bizonyos normákat. Ők pedig sikeresen meggyőztek, hogy ezt így illik, ezért megfogadtam a tanácsukat és vittem ajándékokat. Semmi hátsó szándék nem volt benne, ha csak az nem, hogy ne tűnjek bunkónak, aki még egy szál virágot sem visz, pedig odamegy vendégségbe.

2010. máj. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Remélem lányzód hazaért épségben, és a fiú hazakísérte illendően.

Nekem a kérdésedről egy film jut eszembe: Papa én nő vagyok!

Mikor apa már minden csúnya kinézetű srácnak a haverja volt, hogy a bizalmukba férkőzzön, jön a tökéletes pasi, és végül pont az akarja egyből ágybavinni a lányt. Persze apa közbelép:)


Remélem a fiú tényleg a normális "fajtából" való, és normális szülei vannak, normális értékrenddel.


Üdv:)

Minden jót kívánok!

2010. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
21:04-nek valóban necces a stílusa, de sajnos valószínűleg igaza van:(((
2010. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!