Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem hoz zavarba az...

Csak engem hoz zavarba az ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

A lányom barátját ma ismertem meg. A fiú beállított két csokor virággal és egy üveg borral. Egy csokor virág a lányomnak, egy csokor nekem, a bor pedig a férjemnek. A srác azt mondta, hogy így szeretné elkérni a lányom az esti buliba.

Aranyos volt, de nagyon zavarba hozott. Ezzel csak én vagyok így vagy más is?

A lányom 17 éves a barátja 22.


2010. máj. 21. 20:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is hozott a barátom, én házi sütit vittem, meg egy üveg bort:D anya nem lepődött nagyot, de nagyon örült neki. ahoyg láttam az ő anyukája is...
2010. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezelőtt 30-40 évvel,az lett volna a neveletlenség,ha nem visz virágot.

Sőt,ha meghívnak egy baráti családhoz névnapra,vagy szülinapra,mindig viszek én is a háziasszonynak legalább egy szál virágot. A barátok pedig hoznak a feleségemnek.

Természetesen,ha csak úgy összejövünk,és nincs ünneplés,akkor nem viszünk virágot.

27/F

2010. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép dolog volt tőle.Ritka az ilyen fiú.Az én párom anyunak is bort hozott(első alkalommal ,azóta már virágot is) és apunak is (elváltak a szüleim).Anyunak azért hozott bort mert babonás és az első pár hónapban nem "mert" virágot hozni,de anyu nem vette rossznéven.És mondjuk be is jött mert évek óta együtt vagyunk.Az ilyen fiút meg kell becsülni és én is zavarba jöttem volna.
2010. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
19%
Szép dolog,de nem engedtem volna el éjszakai bulira a lányom,azért tudja hol a határ. Ő 5 évvel idősebb,rafinált hapsi kell neki a csibehús. Ok.hogy virágot hoz,de ne kérje ki cserébe bulira...Előtte is bulizott már a lányod? Ha igen akkor végül is mindegy.
2010. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem ez az első buli, ahol volt. Tudtam, hogy készülnek bulizni (a lányom mondta), csak ragazkodtam hozzá, hogy a buli előtt megismerjük a fiút.
2010. máj. 24. 22:49
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már azért jönnek zavarba anyukák, mert a fiúknak ezt nem tanítják már meg a szüleik, és ritka az ilyen belépő. Ha a fiú időre haza is kíséri a lányod, és tudod hova mennek, semmi gond.
2010. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg kedves dolog volt a fiútól, ritka az ilyen tisztelettudó pasi:)

szerintem sokan zavarba jönnének...ezzel nincs semmi gond:)

és ha zavarba is jöttél, annak biztos örült a srác, h meg tudott lepni:)

ne aggódj ezen, más is zavarba jönne, örülj h ilyen rendes fiút választott a lányod...:)

reméljük ilyen aranyos is marad:)

2010. máj. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan lepontoznak, de azért leírom:)))) Föl lehet fogni kedves, lovagias gesztusnak is, de én érzek benne egy kis "lekenyerezést" is.nem árt óvatosnak lenni, persze minden a folytatástól függ!
2010. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon kedves és aranyos gesztus volt.

Jól választott a lányod!

:D

Üdv!

2010. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szép dolog,de nem engedtem volna el éjszakai bulira a lányom,azért tudja hol a határ. "


Hol élsz Te? A Matula intézetben??? :DDDDDDD

2010. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!