Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell vele mennem?

Miért kell vele mennem?

Figyelt kérdés
A szüleim most váltak el,de volt egy közös vállalkozásuk.Úgy egyeztek meg,hogy mivel az apukám nevén volt,ezért az övé maradt.Az anyukám erre eldöntötte,hogy akkor ő kimegy Németországba dolgozni.Mi hárman vagyunk testvérek,de én csak féltestvér vagyok.Ezért a bíróság úgy döntött,hogy én anyával maradok,a többiek pedig apával(félreértés ne essék nem az igazi apukám,csak kiskorom óta ő nevel,az igazit nem ismerem)!De én nem akarok Németországba menni,mivel 1.nem tudok semmit németül 2.it kéne hagynom a testvéreimet,a barátaimat,meg úgy az életem!Nincs egy köztes megoldás esetleg?Mondjuk csak hétvégente mennék ki?Vagy csak hosszú szünetekben?12/l

2017. júl. 11. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
miért pont orvosira kényszerít? főleg hogy még rosszul is lennén miatta. ne haragudj, de az anyud egy jo nagy pitsa...
2017. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem pont ezekkel a szavakkal,de én is ezt próbáltam finoman közölni!Végre valaki megérti!
2017. júl. 11. 15:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyszer elájultál a vértől, még nem jelent semmit. Viszont az, hogy te nem ezt szeretnéd majd tanulni, biztos nem hagynám. Mire odajutsz, 18 éves leszel, már pláne nem szólhat bele az életedbe.
2017. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mire odajutsz, kedves kerdezo, egeszen maskepp fogsz gondolkodni. Lehet, hogy orvosi, de akarmi mas is. Anyukad is majd addigra mindent maskepp lat.
2017. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!