Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya most túl lepett egy...

Anya most túl lepett egy határt ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Anya es apa még 2 évvel ezelőtt elváltak és apa elköltözött tőlünk de sok minden fontos dolog ide köti úgyhogy 2 utcával arrébbi lakásba ment. Az óta apa sokszor átjön hozzánk mert anyával jó kapcsolata van mai napig csókkal köszönnek egymásnak (apa nagyon dolgozik rajta hogy megint összejöjjenek) egyszer úgy volt hogy újra összejönnek de valamiért mégse. Most anya kb fél éve egy másik pasival találkozgat valami vén taggal. (Minderről nekem nem is kéne tudnom csak mindig látom anya telefonjába hogy írogatnak egymásnak meg titokban amikor anya kutyá sétaltat akkor mindig találkoznak). Ma tudtam meg hogy anya kivett egy szabadnapot és elment azzal a "bácsival" balatonra arra a vitorlás hajós valamire. Mindezt anya régi telefonjából olvastam ki amit nem használ de be van lépve rajta messengeren így végigolvastam ahogy az előző napokban ezt a kis kiruccanast titkoban megszervezik. Most ráírtam anyára hogy hol van mintha nem tudnék semmiről és azt írta vissza hogy későn jön mert még dolgozik... mondanom sem kell az anya lánya bizalom már rég megszűnt. Apa ma találkozni akart anyával el akarta vinni vacsorázni szegény de mivel anya épp kufircol azzal a taggal így behazudta neki is hogy dolgozik nem ér rá. Most komolyan hogy csinálhat ilyet valaki? Minden ilyet eltitkol előlem egyébként de elvárja hogy én minden másodpercemről beszámoljak neki. Cikáznak a fejemben a gondolatok.. nem tudom hogy reagáljak mikor hazaér nem tudom most mit kéne csinálnom egyenlőre a harag és az idegesség csak ugy árad belőlem jelenleg is remegő kézzel írok. Ha valakivel volt ilyesmi.. vagy tudna tanácsot adni hogy ilyenkor mit kéne csináljak vagy... nemtudom.. akkor az írjon valamit légyszi. (bocsi hogy itt nyavajgok csak senki sincs akivel ezt megbeszélhetném mostmár) 16/L

#gyerek #apa #anya #Balaton #nevelőapa?
2017. júl. 7. 21:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19%

Elvált szülők gyerekekénk mondom, teljesen megértelek.

És egy 16 éves már bőven elég idős ahhoz, hogy el lehessen neki mondani, hogy "találkoztam valakivel, még nem komoly az ügy, de elmegyek vele ide meg oda", semmint összevissza hazudozni!

Egy szülőnek nem kötelessége elszámolni a gyerekének a kapcsolataival a gyerekének DE! igazat mondani igen, és ebbe az elhallgatás is beletartozik! (Nem arra tanítják a gyerekeket is, hogy fontos dolgokat elhallatni egyenértékű a direkt hazugsággal?) Nem kell persze mindent kitálalni, de nagy vonalakban igenis megérdemli, hogy képben legyen, akkor is az lenne a szerencsés, ha sokkal fiatalabb lenne a kérdező, csak akkor a saját szintjén, persze.

Ha még aktuális, én leültetném anyámat, és kerek perec megmondanám, hogy tudok a pasijáról, és mondja el, kb. mi újság (az a része, ami engem is érinthet), és megkérném, ezentúl ne titkolózzon!


Az, hogy a kérdező sem etikus módon szerezte az információit, és az, hogy az anya hamis illúziókat táplál az exe felé, azok szintén megérnének egy-egy külön kérdést.

2017. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!