Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya most túl lepett egy...

Anya most túl lepett egy határt ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Anya es apa még 2 évvel ezelőtt elváltak és apa elköltözött tőlünk de sok minden fontos dolog ide köti úgyhogy 2 utcával arrébbi lakásba ment. Az óta apa sokszor átjön hozzánk mert anyával jó kapcsolata van mai napig csókkal köszönnek egymásnak (apa nagyon dolgozik rajta hogy megint összejöjjenek) egyszer úgy volt hogy újra összejönnek de valamiért mégse. Most anya kb fél éve egy másik pasival találkozgat valami vén taggal. (Minderről nekem nem is kéne tudnom csak mindig látom anya telefonjába hogy írogatnak egymásnak meg titokban amikor anya kutyá sétaltat akkor mindig találkoznak). Ma tudtam meg hogy anya kivett egy szabadnapot és elment azzal a "bácsival" balatonra arra a vitorlás hajós valamire. Mindezt anya régi telefonjából olvastam ki amit nem használ de be van lépve rajta messengeren így végigolvastam ahogy az előző napokban ezt a kis kiruccanast titkoban megszervezik. Most ráírtam anyára hogy hol van mintha nem tudnék semmiről és azt írta vissza hogy későn jön mert még dolgozik... mondanom sem kell az anya lánya bizalom már rég megszűnt. Apa ma találkozni akart anyával el akarta vinni vacsorázni szegény de mivel anya épp kufircol azzal a taggal így behazudta neki is hogy dolgozik nem ér rá. Most komolyan hogy csinálhat ilyet valaki? Minden ilyet eltitkol előlem egyébként de elvárja hogy én minden másodpercemről beszámoljak neki. Cikáznak a fejemben a gondolatok.. nem tudom hogy reagáljak mikor hazaér nem tudom most mit kéne csinálnom egyenlőre a harag és az idegesség csak ugy árad belőlem jelenleg is remegő kézzel írok. Ha valakivel volt ilyesmi.. vagy tudna tanácsot adni hogy ilyenkor mit kéne csináljak vagy... nemtudom.. akkor az írjon valamit légyszi. (bocsi hogy itt nyavajgok csak senki sincs akivel ezt megbeszélhetném mostmár) 16/L

#gyerek #apa #anya #Balaton #nevelőapa?
2017. júl. 7. 21:15
1 2 3
 11/21 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
A határt te lépted át, amikor kutakodtál a telefonjában és a f#szbukjában. A bizalom is ott ért véget.
2017. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Két éve elváltak a szüleid, nyilván megvolt rá az okuk. Ami akár az is lehetett, hogy apád megcsalta anyádat... Anyád felnőtt, független nő, ellentétben veled, aki még éretlen, tapasztalatlan gyerek vagy, akiért a szülei a felelősek. Nem kötelessége beszámolni róla, hol jár és kivel, saját döntése, mikor érkezik el a pillanat, hogy bemutassa az új pasiját, ha egyáltalán eljut idáig a dolog. Nincs jogod kutakodni a telefonjában, a privátszférájában, nincs jogod előírni neki, hogy kivel és mikor találkozhat, kivel jöhet össze, max tudomásul veheted az Ő döntését. Lehet, hogy újra összejönnek a szüleid, lehet, hogy nem, de ebbe sincs semmilyen beleszólásod. Addig viszont MINDKETTEN szabadok, azzal és oda mennek, ahova akarnak. Mellesleg, ha az én lányom lennél, és az én dolgaimban kutakodnál, megnézhetnéd magad - maximálisan tiszteletben tartom a kamasz gyerekeim privát dolgait, ugyanezt viszont tőlük is elvárom.
2017. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem köteles minden lépéséről beszámolni neked.
2017. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
En ezt mindet megértem de még azt nem tudom hogy miért kellett az arcomba hazudnia. Nem vagyok hülye fel tudom fogni hogy van egy új pasija de akkor mondja el vagy legalább annyit hogy ma találkozik valakivel. Ráadásul balaton se a szomszédba van nekünk kb az ország másik felén így nálunk nem megszokott hogy hopp lemegyünk a balcsira.
2017. júl. 8. 01:40
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

"En ezt mindet megértem de még azt nem tudom hogy miért kellett az arcomba hazudnia. Nem vagyok hülye fel tudom fogni hogy van egy új pasija de akkor mondja el vagy legalább annyit hogy ma találkozik valakivel."


Te drukkolsz, hogy újra összejöjjenek apáddal, ismeretlenül is utálod, vén fószernek tekinted az új pasit. Mi a francnak mondta volna el neked? Pláne, ha még csak alakulóban van a kapcsolat? Fogd már fel, NEM KÖTELESSÉGE BESZÁMOLNI NEKED. Nem is tudnál az egészről, ha nem kémkedsz utána, amihez aztán végképp semmi jogod.


"Ráadásul balaton se a szomszédba van nekünk kb az ország másik felén így nálunk nem megszokott hogy hopp lemegyünk a balcsira."


Lehet, hogy eddig neked nem ez volt a megszokott, de hidd el, semmi ördöngösség nincs abban, ha valaki elugrik nyaralni néhány száz kilométerre.:-) Múlt hétfőn kitaláltam, hogy elmegyek pár napra Spanyolországba, pénteken már kint voltam. A 21. században azért már túl kéne látni a faluvégen.:-)

2017. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%

"azt nem tudom hogy miért kellett az arcomba hazudnia."


Akkor szembesítsd vele, öntsetek tiszta vizet a pohárba, hogy újra bízni tudj benne.

2017. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván azért nem mondja el, mert nem szeretné, ha apádhoz futnál a hírrel. Megértem.
2017. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Akik itt most nekiestek a kérdezőnek: nektek hogy esne ha valamelyik szülőtök a szemetekbe hazudna? Mert én úgy értelmeztem a kérdezőnek ez a baja.
2017. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Így van. Attól, hogy valakinek nem akarok az orrára kötni valamit, még nem muszáj a szemébe hazudni.
2017. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem hazudott a szemébe, volt köztük vagy 200 km...

HA azt írta volna, hogy a pasimmal vagyok a BAlcsin, akkor azért rinyálna, hogyan lehet ezt sms-ben közölni

2017. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!