Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya most túl lepett egy...

Anya most túl lepett egy határt ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Anya es apa még 2 évvel ezelőtt elváltak és apa elköltözött tőlünk de sok minden fontos dolog ide köti úgyhogy 2 utcával arrébbi lakásba ment. Az óta apa sokszor átjön hozzánk mert anyával jó kapcsolata van mai napig csókkal köszönnek egymásnak (apa nagyon dolgozik rajta hogy megint összejöjjenek) egyszer úgy volt hogy újra összejönnek de valamiért mégse. Most anya kb fél éve egy másik pasival találkozgat valami vén taggal. (Minderről nekem nem is kéne tudnom csak mindig látom anya telefonjába hogy írogatnak egymásnak meg titokban amikor anya kutyá sétaltat akkor mindig találkoznak). Ma tudtam meg hogy anya kivett egy szabadnapot és elment azzal a "bácsival" balatonra arra a vitorlás hajós valamire. Mindezt anya régi telefonjából olvastam ki amit nem használ de be van lépve rajta messengeren így végigolvastam ahogy az előző napokban ezt a kis kiruccanast titkoban megszervezik. Most ráírtam anyára hogy hol van mintha nem tudnék semmiről és azt írta vissza hogy későn jön mert még dolgozik... mondanom sem kell az anya lánya bizalom már rég megszűnt. Apa ma találkozni akart anyával el akarta vinni vacsorázni szegény de mivel anya épp kufircol azzal a taggal így behazudta neki is hogy dolgozik nem ér rá. Most komolyan hogy csinálhat ilyet valaki? Minden ilyet eltitkol előlem egyébként de elvárja hogy én minden másodpercemről beszámoljak neki. Cikáznak a fejemben a gondolatok.. nem tudom hogy reagáljak mikor hazaér nem tudom most mit kéne csinálnom egyenlőre a harag és az idegesség csak ugy árad belőlem jelenleg is remegő kézzel írok. Ha valakivel volt ilyesmi.. vagy tudna tanácsot adni hogy ilyenkor mit kéne csináljak vagy... nemtudom.. akkor az írjon valamit légyszi. (bocsi hogy itt nyavajgok csak senki sincs akivel ezt megbeszélhetném mostmár) 16/L

#gyerek #apa #anya #Balaton #nevelőapa?
2017. júl. 7. 21:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja es amúgy én anya új palijával nem is találkoztam szerintem nem is nagyon akarja még egy ideig. Viszont a pasi mindent tud rólam mert anya neki mindenről beszámol.
2017. júl. 7. 21:17
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Ez sajnos az ő ügyük...
2017. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy anyukád kivel találkozgat. Nyilván nem véletlenül váltak el apukáddal. Elég gáz, hogy folyamatosan kémkedsz utána. Nem csoda, hogy nem mer őszinte lenni, amikor ilyen hisztérika lánya van.
2017. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem joga van a magánélethez,lehet okkal nem mondta el neked a kapcsolatát, hagyj neki időt. Látva a reakciódat,megértem,hogy titkolozik.

Oka van annak is ,hogy nincsenel együtt a szüleid,nem tudom hány éves vagy, de nem a te dolgod.

Ja most látom,hogy 16.

Fiatalabbnal gondoltalak.

Én 14 évesen elfogadtam ,hogy szétmentek a szüleim. Nem álltam egyikőjük pártjára sem, nem szerettem jobban anyát,vagy apát a döntésük miatt.

2017. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Bármennyire is fáj, a szüleid elváltak. Mindketten független, szabad emberek, és azzal találkoznak, akivel akarnak.

Ha a pasi még titok előtted, akkor ez még nem annyira komoly. Lehet, hogy anyád nem is akar most a férfitól többet, csak titkos találkákat.

Amikor biztos lesz benne, hogy ez komoly kapcsolat (lesz), fog róla beszélni, és bemutat titeket egymásnak.

Elhiszem, hogy a pasi most nem szimpatikus neked, és rosszul esik a titkolózás is. De nincs ebben semmi rossz szándék. Lehet, hogy még lesz pár félresiklott ismerkedés, lehet, hogy volt is már. Anyád egy válás után nagyon-nagyon óvatos, és megválogatja, hogy kit enged be a ti életetekbe. Nem fog minden randipartnernek bemutatni. Neki is joga van a magánélethez.

Azt gondold végig, hogy ha elkezded a pasiját elmarni, azzal csak a kettőtök kapcsolata romlik. A szüleid nem fognak kibékülni. Lehet, hogy ez az ürge megy, de jön helyette másik.

Te se örülnél, ha anyád döntene arról, hogy kivel ismerkedhetsz.


Ha hazajön, kérdezz rá, hogy ki az a pasi, akivel írogatnak egymásnak, meg összefutnak néha. De ne vedd készpénznek, hogy beavat mindenbe.

2017. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem jogosan vagy kialadva és azok ak is igaza van, akik azt mindják, hogy ez az anyád dolga. Anyádnak egyértelműen tisztáznia kell apáddal, hogy vége, nem pedig hamis remény és kétségek között tartania. Ha ez megvan és még megvan a gerince, akkor mehet a vén trottyhoz...
2017. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

Anyukád legalább nem kufircol mindkettejükkel... ha tudnád milyen sokan csinálják ezt.

Ez az ő dolga, szerintem se keveredj bele. Ha felnőtt leszel megerted, hogy amikor a szerelem kihuny, attól kezdve apukád csak egy udvarló a sok közül.

2017. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem illik más facebookjában kutakodni.
2017. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem biztos, hogy a lányt kéne szidnotok. Ha anyuja pasizik, akkor a volt férjét NEM csókkal üdvözlöm. A kérdező legalábbis ezt írta. Tehát jogosan bizakodott, hogy összejönnek újra.

Akkor meg nyílt lapokkal kellene játszania, nem hazudozni még a lányának is. Az egyenes út a legrövidebb.


Kérdező! Fel a fejjel! Elhiszem, hogy szar érzés ez neked. Valahol meg tudlak érteni a kutakodás szempontjából is, annak ellenére, hogy nem szép dolog.

2017. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
szerintem mondd el anyudnak hogy tudsz a pasijáról és hogy rosszul esik neked hogy nem mondta el, de közben meg gondolj arra hogy te sem örülnél neki ha más döntené el hogy kivel legyél együtt.
2017. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!