Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a férjed nem...

Mit tennél, ha a férjed nem lenne hajlandó az anyjától 5m-nél messzebbre költözni? A kapcsoltunk a férjemmel jó, szeretjük egymást.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
És Neked milyen a kapcsolatod az anyósoddal? vagy ez költői kérdés?
2010. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem, ez gyakorlati kérdés sajnos. Nekem nem jó vele a kapcsolatom, mert nem hagy minket élni, azt hiszi, még mindig tinik vagyunk.
2010. máj. 20. 18:00
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá sem mentem volna... mindig is anyuci pici fia lesz.
2010. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Talán imádkoznék :-)

Ha megnősült ideje lenne,hogy felnőjön .

2010. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

hozzá se mentem volna...

párom is anyucikisfia volt,de "átneveltem",most már ugy kell külddeni,hogy nézze meg az anyjáékat is néha...

2010. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Választás elé kell állítani, keményen és határozottan.

Mi először 450 km-re költöztünk a szüleinktől, aztán évek múlva közel, 170 km-re. Ez bevált.

42/F

2010. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Jobb kapcsolatom van anyósommal,mint páromnak saját anyjával.Alig találkozunk.

Messzire költöztünk. Anyósom 2 gyereke elvált miatta, mi nem fogunk.

2010. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

nekem hasonló problémám volt , igaz nem voltunk házasok(szerencsére) az akkori páromat teljes mértékig az anyja irányította.mikor felvetettük, hogy veszünk egy lakást tőle kb 1.5 kmre , kiakadt, hogy azt mégis hogy lépzeljük és mi lesz akkor vele...és szépen kitalálta hogy ott a telken kell építeni egy másik házat. nah én azt már nem vártam meg hogy kész legyen. nem lett volna semmi életem úgy, közben a párommal is szétmentünk, mert nem bírtam elviselni hogy egy 35 éves férfit az anyja irányítja..utólag nagyon örülök hog így alakult.

de hogy mit tennék? megmondanám a férjemnek hogy saját életet akarok és nem az anyjával 3-asban élni..

2010. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jövőhéten lesz az első tárgyalás. Azthiszem ezzel mindent elmondtam. És a férjem két idősebb testvére is elvált már. Azhiszem ezzel tényleg mindent elmondtam.
2010. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"közel, 170 km-re"


LOL :D


Ne azt írjátok, h hozzá se mentem volna, mert ezzel nem vagyok előrébb. Többieknek köszi.

2010. máj. 20. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!