Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az igazi vagy sem?

Létezik az igazi vagy sem?

Figyelt kérdés

Van aki szerint igen, van aki azt mondja nem. Szerintetek? Az igazi is ugyanolyan hús-vér ember, tele van hibákkal mint mi "átlagemberek". Van aki tudja tolerálni és alkalmazkodni hozzá. Mitől igazi az igazi?

Véleményeket, tapasztalatokat várok. Köszönöm.


2010. máj. 19. 16:31
1 2
 1/12 adrienn464 válasza:
Szerintem létezik, de ahoz nekünk is változnunk kell hisz senki sem tökéletes, szerintem az Igaziban is vannak hibák de ha tényleg szeretjük akkor avval fogadjuk el Őt. Az Igazi mindig meghallgat és te is végighallgatod Őt. Ha bajban vagy akkor biztos támaszt nyujt, és ha neki kell támasz akkor azonnal ott teremsz. Ha egyedül érzed magad Ő ott van melletted, és ha Ő érzi magát magányosnak te vigasztalod. Ez a kölcsönös tisztelet és megértés az alapja mindennek (szerintem)
2010. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól igazi, hogy pont hozzád illik, kiegészít téged. Ehhez nem kell tökéletesnek lennie.


És igen, létezik. :-)

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy a mostani párom az igazi. Egyszer egy csúnya veszekedésnél lek*rvázott. Mindenki azt mondta, hagyjam el, mert biztosan nem ő az igazi. Azért nem, mert hibázott? Megbánta, bocsánatot kért.
2010. máj. 19. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tökéletes,mert olyan ember nincs.Mindenkinek másmilyen az igazi,más értékek a fontosak.Szerintem egy olyan lelki társ,akivel szexuálisan is összeillenek.Vagyis minden téren egymáshoz valók.Hiszek benne,hogy létezik. :)
2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:) éS ti megtaláltátok már az igazit? Mindenkinek van egy párja (valahol) aki az igazi?
2010. máj. 19. 16:49
 6/12 anonim ***** válasza:
nemhiszem
2010. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 adrienn464 válasza:
Én hiszek abban a mondásban hogy: "Minden lányra vár egy fiu a világon, ha megtalálják egymást szerencséjük van" ;)
2010. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan,nekem nem az igazi senki se sajnos.

1o evet eltem az elso ferjemmel,gyerekunk is lett,de megse volt az igazi mert megcsalt .

A masodik parom is .Nem hiszem h van igazi.

2010. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis vanigazi, de a nehéz megtalálni.Van aki megtalálja, de túl korán és nem is ismeri fel, hogy az a nagy Ő.Van aki viszont sose találja meg.Én szerencsésen megtaláltam és onnan tudható, hogy ő az igazi, hogy tökéletesen kiegészítjük egymást, elvisel minden hibámmal együtt és őszintén szeret!
2010. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom szerint van. :) Vártam rá sokat, és éltem a rossz emberrel sokat, de végül megtaláltam. Volt a kapcsolatunkban hullámvölgy is, de mind személyiségileg, mind a kapcsolatunk minőségét tekintve mondhatom, hogy ő a tökéletes számomra. Van hibája is, bár nem sok, de a hibáival együtt is az! Most várjuk a babánkat, talán ez is közelebb hozott. De mellette érzem, hogy nincs baj, ami volt valaha, az elmúlt, és többé már nem is lesz. A mély szeretet, és gyakran a kezdeti szerelem együttese, a legőszintébb tisztelet, és ragaszkodás az, amit iránta érzek. Én örülök, h megtaláltam.
2010. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!