Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon önző vagyok, ha nem...

Nagyon önző vagyok, ha nem akarok menni a barátom családi ünnepeire?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de a barátom családja a kezdetektől ellenszenvet váltott ki belőlem, rosszul vagyok attól is, ha csak rájuk gondolok. Nehezen megy nekem a jópofizás, felesleges képmutatásnak tartom. Szerintetek gáz, ha kihagyom ezeket az összejöveteleket egy komoly kapcsolatban?

20/l


2017. jún. 21. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Oda én sem mennék, ahol nem látnak szívesen, csak megtűrnek, mint valami kellemetlen tényezőt.
2017. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz, csak ne lepődj meg ha a barátod később dob emiatt. Ha az ember szereti a családját akkor hosszú távon nem marad olyannal aki undok velük.
2017. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

# 1


Semmi ilyet nem írt a kérdező, csak azt hogy ellenszenves neki a család és nem akar jópofizni.

2017. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ha neki se kell a te családodhoz menni, és ha segítségre van szükséged, akármekkora bajban is vagy tőlük nem fogadsz el semmit.
2017. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem igazad van. Gondolom megérti. De inkább vele beszéld meg ezt, hogy Te nem szeretnél menni oda, mert izé meg hozé.


#2 igaz, de az sem egy reális elvárás, hogy menj oda ahol nem látnak szívesen, és még vágj hozzá jó pofát is.

2017. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi váltja ki az ellenszenved?
2017. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem igen, gáz. Én biztosan nem élnék együtt olyannal, aki nem jön velem a családomhoz. Ennyi.
2017. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

1. vagyok. Így igaz, félreolvastam, és azt hittem, ellenszenvet táplálnak a kérdező iránt.

Ha nem, akkor a kérdező tényleg önző. Komoly kapcsolatban nem fér ez bele.

2017. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Várjunk, lehet én is félreolvastam.

Tehát csak úgy random nem tetszik a pofájuk?

Akkor igen. Ez esetben ha emiatt hagy el a párod akkor igaza van. Attól még ülj le és beszéld meg vele, hátha őt nem zavarja.


Ha most olvastam félre, akkor maradok annál hogy nem lehet elvárni hogy olyan helyre menj ahol nem látnak szívesen.

2017. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Én is csak a kötelező látogatásokra megyek. De akkor muszáj a pofavizit, illik ezzel megadni a tiszteletet. Ha ez nem megy, gondolj arra, hogy a családjához is hozzámész majd. Ha meg csak laza a kapcsolat, akkor ne menj.
2017. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!